Valorant nasıldır?

Oyunu bıraktım hocam. Arada kafa dağıtmak için hızlı maç giriyorum. Özellikle Türk kitlesi berbat. Platin olmuştum, uzun süre orada kalmıştım ama öyle "toxic" insanlar geldi ki... Karakteri direkt kitleyen mi dersin, istediği karakteri alamayınca söven mi dersin, kötü oynayınca küfreden mi dersin, maç bitince ana avrat söven mi dersin, sinirlenince takım arkadaşını sabote eden mi dersin... Kusura bakmayın ama düşük rank bile olsa oyunun kitlesinin iyi olması lazım. Ben öyle eğlenebilmek için bir yerlerimi yırtıp rank kasamam.
Niye bilmiyorum ama hem Lol'de hem de Valorant'ta platin toxicliği var. Ben gümüş- altın arası geziyorum ve %90'ı saygılı ve karakter seçiminde takımını düşünerek seçiyor.

Niye bilmiyorum ama hem Lol'de hem de Valorant'ta platin toxicliği var. Ben gümüş- altın arası geziyorum ve %90'ı saygılı ve karakter seçiminde takımını düşünerek seçiyor.
O ranklarda ve daha düşüklerde de vardı ama yükseldikçe çok daha fazla arttı. İnsanlıktan utandırıyor böyle insanlar.

Oyun eğlenceli lakin arkadaşlarınız ile girmenizi şiddetle tavsiye ederim. Türk oyuncu kitlesi -özellikle Valorant kitlesi- berbat. O yüzden kafa dengi arkadaşlarınız ile oynayıp keyfinize bakın.

Bu arada bu karakter kilitleyene uyuz olanı da anlamıyorum. İsteyen istediği karakteri alır. O kadar teknik taktik kasacaksanız kendi takımınızı kurup oynayın. 2 sene falan Apex Legends oynadım. Binlerce maça girdim, birkaç olay dışında kimse niye şu karakteri aldın, ben alacaktım demedi ve sövmedi.

Oyun eğlenceli lakin arkadaşlarınız ile girmenizi şiddetle tavsiye ederim. Türk oyuncu kitlesi -özellikle Valorant kitlesi- berbat. O yüzden kafa dengi arkadaşlarınız ile oynayıp keyfinize bakın.

Bu arada bu karakter kilitleyene uyuz olanı da anlamıyorum. İsteyen istediği karakteri alır. O kadar teknik taktik kasacaksanız kendi takımınızı kurup oynayın. 2 sene falan Apex Legends oynadım. Binlerce maça girdim, birkaç olay dışında kimse niye şu karakteri aldın, ben alacaktım demedi ve sövmedi.
Oyunda belirli bir şablon var. Kimse jett veya raze kitledi diye sinirlenmiyor. Oyunda en fazla 2 duellocu olması gerekirken atıyorum smoke almak yerine duellocu kitleyen kitlr var sırf bireysel egosu yüzünden. Bundan rahatsız olmuyorsanız sizin sorununuzdur.

Oyunda belirli bir şablon var. Kimse jett veya raze kitledi diye sinirlenmiyor. Oyunda en fazla 2 duellocu olması gerekirken atıyorum smoke almak yerine duellocu kitleyen kitlr var sırf bireysel egosu yüzünden. Bundan rahatsız olmuyorsanız sizin sorununuzdur.
Hep birlikte savaşa girmiyoruz hocam. Altı üstü oyun oynuyoruz. Dediğim gibi hücum, savunma veya denge karakterlerini takım içinde çok düşünüyorsanız kendi takımınızı dahilinde oynamanız daha iyi olur. Sağdan soldan gelen adamın istediğini seçebilme hakkını zaten oyun vermiş. Taktik vs. yapılsa daha iyi olur, o ayrı ama birini kilitledi diye birine laf edilmesi, yargılanması yanlış.
Konuyu uzatmayalım sapıyor. :)

CS:GO'daki gibi eco elde short rushlamak yerine akıl oyunları yapmaya daha açık olan bir oyun ben beğeniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı