Valorant neden herkeste skin var?

Katılım
30 Kasım 2020
Mesajlar
347
Çözümler
1
Yer
İstanbul,Üsküdar,Acıbadem
Fazla valorant oynamıyorum, arada bir kafa dağıtmaya giriyorum ancak dikkatimi çeken bir şey var. Yahu en ucuz bıçağı almaya kalksan 100tl gider kafadan. Millette en pahalı bıçaklar, bir sürü silah skinleri vs. var. Öyle az buz da değil her oyuna girdiğimde bir tek skinsiz ben oluyorum neredeyse. Öyle ucuz skinler de değil bunlar, insanlar nasıl alıyor bunları? Bir maçta 10 kişi oluyor, bunların en az 5'inin en az 400-500tl lik envanteri oluyor. Gerçekten bir oyunda sırf silahım, bıçağım daha güzel gözüksün diye insanlar bu paraları verebiliyor mu? Ya da başka türlü alma yolu falan mı, daha ucuza?
Bende en ucuz skin bile yok?!
 

hAllederiz

Decapat
Katılım
20 Eylül 2019
Mesajlar
699
Çözümler
1
Bazı YouTuberlar dan görmüştüm. Bir programı arkada açınca jeton veriyor. Onları biriktirip alabiliyordun VP. Ama o da piyasaya ye çıktı. Çoğu insanda skin olması daha önceden de vardı. İnsanlar hepsini bir almıyorlar. Yavaş yavaş alıyor skinleri. Mesela benim envanterim de full. Ama ben oyunu kapalı betadan beri oynuyorum. Gece pazarına indirimli düşüyor alıyorum. Ayda en fazla 1 skin alıyorum. Zaten valorant oynamaya yeten bir bilgisayarı olan insanın skin alması bana göre ekonomik açıdan zor bir şey değil.
 
KS
KS
G

Gapirkont

Hectopat
Katılım
5 Haziran 2018
Mesajlar
1.131
Çözümler
1
Bazı YouTuber'lardan görmüştüm. Bir programı arkada açınca jeton veriyor. Onları biriktirip alabiliyordun VP. Ama o da piyasaya ye çıktı. Çoğu insanda skin olması daha önceden de vardı. İnsanlar hepsini bir almıyorlar. Yavaş yavaş alıyor skinleri. Mesela benim envanterim de Full. Ama ben oyunu kapalı betadan beri oynuyorum. Gece pazarına indirimli düşüyor alıyorum. Ayda en fazla 1 skin alıyorum. Zaten Valorant oynamaya yeten bir bilgisayarı olan insanın skin alması bana göre ekonomik açıdan zor bir şey değil.

Hocam garibime giden şey insanların skin almaya bütçesi olup olmaması değil, nasıl bu kadar rahat görünüş dışında bir şeye yaramayan silaha, bıçağa yüzlerce lira yatırdıklarıydı. Yanlış anlaşılma olmasın, herkesin zevki farklıdır veren verir bir şey diyemem, sadece benim garibime gidiyor. Ben de CS'ye yüzlerce lira yatırmışımdır ancak CS'ye para yatırma olayı bana mantıklı geliyor, bir yandan yatırım gibi, skinlerin fiyatları artıyor (düşebiliyor da tabii), bir oyun alacağım zaman tak diye bir skin satıp alabiliyorum. Valorant'ta böyle değil, ne skin satabiliyorsunuz ne bir şey. Hesabı satarım diyeceksiniz ancak bu sefer de ne zaman satacağınız, satıp satamayacağınız belli değil ve satsanız da harcadığınız paranın daha altına satacaksınız.
 

bilalsasmazz

Femtopat
Katılım
19 Şubat 2022
Mesajlar
31
ben zamanında daha 1250 vp 45tl iken 3 skin almıştım asil vandal, asil phantom, yağmacı vandal. asil vandalla yağmacı vandal da gece pazarından geldikleri için daha da ucuza geldi yani totalde 150tl ya harcadım ya da harcamadım
 

Yeni konular

Yukarı