Valorant neden herkeste skin var?

Hocam garibime giden şey insanların skin almaya bütçesi olup olmaması değil, nasıl bu kadar rahat görünüş dışında bir şeye yaramayan silaha, bıçağa yüzlerce lira yatırdıklarıydı. Yanlış anlaşılma olmasın, herkesin zevki farklıdır veren verir bir şey diyemem, sadece benim garibime gidiyor. Ben de CS'ye yüzlerce lira yatırmışımdır ancak CS'ye para yatırma olayı bana mantıklı geliyor, bir yandan yatırım gibi, skinlerin fiyatları artıyor (düşebiliyor da tabii), bir oyun alacağım zaman tak diye bir skin satıp alabiliyorum. Valorant'ta böyle değil, ne skin satabiliyorsunuz ne bir şey. Hesabı satarım diyeceksiniz ancak bu sefer de ne zaman satacağınız, satıp satamayacağınız belli değil ve satsanız da harcadığınız paranın daha altına satacaksınız.
Yani evet CS de sizin yaptığınız mantıklı. Ama dediğiniz gibi tamamen zevk meselesi hocam. Ben kullandığım silahın, kişilik olarak desenli olmasını tercih ediyorum. Daha güzel hissiyat veriyor. Sebebi sadece bu. Mesela nişanlım yıl dönümümüzde alacak bir şey bulamadığından 8400VP almıştı. Kendisi oyuna para yatırmayı mantıklı bulmayan biri 😅

benim de anlamadığım bir şey bu aylardır oynuyorum daha hiç para yatırmadım ve bence böylesi daha iyi herkeste skin olduğu için skinsiz oynamak daha farklı ve havalı geliyor bana yine de para yatıranları yargılamıyorum çünkü lol oynarken ben de biraz yatırmıştım ama şimdi gereksiz geliyor

Geri
Yukarı