Valorant neden herkeste skin var?

Çünkü CS oynanmaz. Var mı başka soru?

CS'yi rank kasmak için ciddi oynuyorum, kafa dağıtmaya da Valorant giriyorum. Gerek kitlesi, gerek oynanış, hissiyat olarak CS:GO'nun çok daha üstün olduğunu düşünüyorum. Chill oynamak için girdiğim halde bile kitlesine kanser oluyorum, ciddi oynasam klavye mouse kalmaz sanırım.

Geçen gireyim dedim adamlar 5 kişi pre hile açmışlar ve zevk alıyorlar aynen daha iyi CS valoranttan😂

Seçkin olmadığı sürece hile gelmesi gayet doğal değil mi? Yıllardır CS oynuyorum, bir zamanlar evet hileler vardı ancak aylardır maçıma bir kere bile hile geldiğini görmedim. Seçkin alarak oynamayı deneyin, sonrasında Valorant daha iyi diyeceğinizi düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ahahah :D Hocam ben Valorant'ta skin almanın paranın olup olmamasıyla pek alakası olduğunu düşünmüyorum. Sadece görünüş dışında bir işe yaramayan şeye çok zengin olsam da bu paraları vermezdim muhtemelen. Benim mesela CS'de onlarca skinim var, Valorant'ta bahsettiğim paradan daha çok yatırmışımdır muhtemelen CS'ye ancak CS'ye yatırılan para sadece görünüş için değil, bir nevi yatırım gibi de oluyor. Fiyatları artabiliyor (düşebiliyor da tabii), canım bir oyun almak istediği zaman tak diye bir skin satıp alabiliyorum mesela. Ancak Valorant'ta böyle değil, hesap satarım diyeceksiniz ancak bu sefer de yatırdığınız paradan çok daha düşük fiyatlara satıyorsunuz, ayrıca satıp satamayacağınız, ne zaman satacağınız da meçhul. Oyunlara ve CS'ye çok para harcamışımdır ama Valorant'a yatırmak pek mantıklı gelmiyor bana. Herkesin kendi zevki ve düşüncesi tabii ki karışamam ancak benim düşüncelerim böyle.

@Gapirkont ben de yatırmıyorum. Tabii skin satışları "para var alıyorum" kadar psikolojik etkiden de oluyor. Hadron güç kaynağı, tek kanal RAM, dandik fare kullanıp hesabı yüzlerce, binlerce liralık kostümlerle dolduranlar hatta bununla daha iyi oynayacağını düşünenler de var.

Bu o kişi için "ulaşılabilir" bir konumda doğal olarak "onda var neden bende olması, arkadaşım kullanıyor ben de almalıyım" klasik insan doğası. Yoksa Maslow'un ihtiyaçlar piramidinde belli bir seviyeye çıkmışsan bas parayı istediğini al zevk sonuçta bu.

@Gapirkont ben de yatırmıyorum. Tabii skin satışları "para var alıyorum" kadar psikolojik etkiden de oluyor. Hadron güç kaynağı, tek kanal RAM, dandik fare kullanıp hesabı yüzlerce, binlerce liralık kostümlerle dolduranlar hatta bununla daha iyi oynayacağını düşünenler de var.

Bu o kişi için "ulaşılabilir" bir konumda doğal olarak "onda var neden bende olması, arkadaşım kullanıyor ben de almalıyım" klasik insan doğası. Yoksa Maslow'un ihtiyaçlar piramidinde belli bir seviyeye çıkmışsan bas parayı istediğini al zevk sonuçta bu.

Doğru söylüyorsunuz. Oyunu kasarak oynayıp, skin almak için para biriktirenleri de gördüm. Halbuki skine vereceği parayı biraz daha biriktirip sistemi, ekipmanları yenilese çok daha fazla zevk alacak oyundan ancak farkında değil.

CS'yi rank kasmak için ciddi oynuyorum, kafa dağıtmaya da Valorant giriyorum. Gerek kitlesi, gerek oynanış, hissiyat olarak CS:GO'nun çok daha üstün olduğunu düşünüyorum. Chill oynamak için girdiğim halde bile kitlesine kanser oluyorum, ciddi oynasam klavye mouse kalmaz sanırım.

Seçkin olmadığı sürece hile gelmesi gayet doğal değil mi? Yıllardır CS oynuyorum, bir zamanlar evet hileler vardı ancak aylardır maçıma bir kere bile hile geldiğini görmedim. Seçkin alarak oynamayı deneyin, sonrasında Valorant daha iyi diyeceğinizi düşünmüyorum.

Oyunu düzgün oynamak için illa para vermek mi lazım iyi bir anticheat yazılımı getiremiyorlar mı 😂

Oyunu düzgün oynamak için illa para vermek mi lazım iyi bir anticheat yazılımı getiremiyorlar mı 😂

O konuda haklısınız, yıllardır anticheat yazılımlarını iyileştiremediler. Ancak oyunun paralı ve ücretsiz sürümü varken, ücretsiz sürümünü oynayıp oyunda çok hile var diye Valorant'a iyi demek saçma olur.

Geri
Yukarı