Valorant neden sevilmiyor?

• Konuyu başlatan bbnoS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 106
  • Görüntüleme 7B
Hiçbir silah kafadan tek atmasın mı yani?
Vandal, phantom ve operatör dışındaki silahlar çok kötü. Mesela Spectre ile adama 9 mermi sıktım ölmedi. Üstelik Phantom'un yakından bile hs atıldığında öldürmemesi çok saçma. Üstelik Vandal ile Phantom aynı fiyat.

Hitbox konusu olarak da, arkadaşımla denemek istedim. Yakınına gidip görünüşü dışında bir yeri hedefledim yani cross arkadaşımda değildi yakınındaydı ama öldü. Onun dışında eğildiğinde falan kafası az gözükürken kafasına sıktığında nişangah tam üstünde olmasına rağmen hasar almıyor. Bir de bunun yanında Jett ultisi oynarken fark ettim, crossum adamın kafasındaydı ama adam koşmaya başladı ve crossumdan çıktı ama sıktığım an onu nişan almamışken cross farklı yerdeyken öldü bunu silahlarla da yaşadım gözle görülebilir bi fark var.

"Grafik önemli değil ki." diyen tipler gelecektir illa, 2022 yılında çıkacak bir FPS oyunu Cartoon olarak çıkacaksa çıkmasın daha iyi.

Grafiğin önemli olup olmadığı oyundan oyuna değişir bence. Ben Minecraft oynuyorum. Minecraft'ın amacı grafik değil ki amacı oyunu pikselleşmiş bir şekilde oynamak. Bu bariz belli. Ama gidip atıyorum RDR2 oynuyorsan ben burada grafiğe bakarım.

Grafiğin önemli olup olmadığı oyundan oyuna değişir bence. Ben Minecraft oynuyorum. Minecraft'ın amacı grafik değil ki amacı oyunu pikselleşmiş bir şekilde oynamak. Bu bariz belli. Ama gidip atıyorum RDR2 oynuyorsan ben burada grafiğe bakarım.
Katılıyorum. MC'yi grafiğinden dolayı seviyoruz zaten.

Hikayesi güzel ve ben şahsen oyunu seviyorum. Ama 10 yaş altı bebelerin ve küfür etmekten başka bir şey yapmayanların olduğu bir yerde doğru düzgün oyun oynanacağını sanmıyorum. Yoksa diğer FPS oyunlarına göre kat be kat daha iyi bir oyun.

Geri
Yukarı