Valorant neden sevilmiyor?

• Konuyu başlatan bbnoS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 106
  • Görüntüleme 7B
Çöp kitlesi, saçma sapan giden sprayler benim sevmeme sebebim. Ayrıca oyun tamamen skillere bağlı. Kişinin kolu değil aldığı karakter daha ağır basıyor.

Çalıntı oyun ve savaş mekaniklerini aldığı CS:GO'dan çok özelmiş gibi bombaları yeteneğe çevirmesi bu oyuncuları kızdırdı.

Bana göre fark etmez, Türk oyuncuların olduğu her yerde az da olsa toksiklik oluyor, çok oyun oynadım online ve ne zaman Türkle karşılaşsam hep toksiklik illa ki yaşadım bakın hepsi demiyorum ama gerçekten ciddi sayıda toksik var.

Bugün FACEIT'te yaklaşık dört maç oynadım ve tek bir maçta sadece bir tane Türk geldi ve kendisinin sesini beşinci veya altıncı turda kapatmak zorunda kaldım çünkü çok boş konuşup hatasını bize atıyordu.

Arkadaşım ben CS:GO'da toksik Türk yok mu diyorum? Valorant'a göre daha az var diyorum. Herkes aynı şeyi tekrar ediyor.

Tercih meselesi fakat CS ci adam Valorant kitlesine valocu adam da CS kitlesine toxic diyor olay buna benzer ve çok anlamsız benim açımdan. CS daha iyi çünkü Valorant gerçekten yoruyor beni ve TR serverı gerçekten kötü CS'nin de ne kadar iyi olduğu tartışılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı