Valorant nişangah ayarları nasıl olmalı?

DIKİNG

Centipat
Daha fazla  
Valorant'a çok çok yeni başladım bugün 2.günüm, kendime güzel bir nişangah yapamadım. :(
nişangahı güzel olan bir arkadaş resimler ile birlikte atabilir mi? Mümkünse sekmeyle yürüme sekmesi olsun hoş gözükmüyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'a çok çok yeni başladım bugün 2.günüm, kendime güzel bir nişangah yapamadım. :(
nişangahı güzel olan bir arkadaş resimler ile birlikte atabilir mi? Mümkünse sekmeyle yürüme sekmesi olsun hoş gözükmüyorlar.

Hocam ben her gün Crosshair değiştiriyorum ondan belirli bir crosshair im yok ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videodaki Crosshair'ler güzel bakabilirsiniz.

Benim kullandığım ve her maç 30+ kill aldığım Crosshair dış çizgi hariç hepsini kapat dış çizgiyi sırayla 1 3 2 2 yapmalısın bence.

1620286473685.png

1620286495712.png

Uzun süredir bu crosshair ile oynuyorum, fazlasıyla rahat ve kesinlikle kolay şekilde oynarsınız.

Geri
Yukarı