Valorant NVIDIA Reflex Ayarı Nasıl Olmalı?

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Bende Açık + Takviye şeklinde fakat Açık ve Kapalı diye iki tane daha ayar var. Kapalı seçeneğini direkt eliyorum ancak Açık seçeneği benim dikkatimi çekti.

NVIDIA Reflex ayarı Açık + Takviye şeklinde mi, yoksa Açık şeklinde mi olmalı?

Açık+ takviye olunca kullanıcılar FPS takviyesi yaptığını söylüyolardı bende 920MX kartım varken denedim 5FPS civarı etkiliyordu. Sizde GTX1660 vardı galiba pek etki edeceğini sanmam.

İkisini de dene tarafını seç :)
Profesyonel oyuncu değilim, bana her ayar da aynı gibi geliyor. Ancak gecikmeyi azalttığını biliyorum bu ayarların :D
Açık+Takviye'de oynuyorum ben.
Açık+Takviye'ye alın, daha düşük gecikme ile oynarsınız.
Sadece açık olması giriş gecikmesini azaltır, Açık+Takviye olması hem giriş gecikmesini azaltır hem de FPS arttırır.
Açık+Takviye olunca kullanıcılar FPS takviyesi yaptığını söylüyolardı bende 920MX kartım varken denedim 5FPS civarı etkiliyordu. Sizde GTX1660 vardı galiba pek etki edeceğini sanmam.
Pekala, teşekkür ederim desteğiniz için :)

Bende Açık + Takviye şeklinde fakat Açık ve Kapalı diye iki tane daha ayar var. Kapalı seçeneğini direkt eliyorum ancak Açık seçeneği benim dikkatimi çekti.

NVIDIA Reflex ayarı Açık + Takviye şeklinde mi, yoksa Açık şeklinde mi olmalı?
Açık+Takviye olmalı.

Açık kullanıyorum, aldığım FPS değerleri zaten gördüğüm kadarıyla çoğu insanı kıskandıracak düzeyde. Keşke birde oyunun silah mekaniklerini beğenebilsem...

Geri
Yukarı