Valorant özel çözünürlük (1280x1024) ayarlama

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Valorant çözünürlüğümü 1280x1024 yapmayı deniyorum, 1440x900 oluyor. Ne yapmam gerekiyor?

1634368258500.png
1634368325653.png

Valorant çözünürlüğümü 1280x1024 yapmayı deniyorum, 1440x900 oluyor. Ne yapmam gerekiyor?

Eki Görüntüle 1190330Eki Görüntüle 1190331
%appdata% ye gir üstteki
Bu bilgisayar yere disk c users ..... appdata roaming yazan yerden appdataya tıkla. Oradan da locala tıkla. Oradan valorant tıkla sonra save ye tıkla sonra config dosyasına tıkla. Çıkan yerden rastgele harf ve rakam olan dosyalar var kaç tane hesaptan giriş yaptıysan o kadar rastgele rakam ve harften oluşan dosyalar olacaktır kendi hesabını bul. Bulduktan sonra tıkla gelen yerden windowsa tıkla. Gameuser settings e tıkla not defteri açılacak. Çıkan sekmede çözünürlük ayarlarını bul ve istediğin çözünürlüğü yap.

%Appdata% ye gir üstteki.
Bu bilgisayar yere disk C users... Appdata roaming yazan yerden appdataya tıkla. Oradan da locala tıkla. Oradan Valorant tıkla sonra Save'ye tıkla sonra Config dosyasına tıkla. Çıkan yerden rastgele harf ve rakam olan dosyalar var kaç tane hesaptan giriş yaptıysan o kadar rastgele rakam ve harften oluşan dosyalar olacaktır kendi hesabını bul. Bulduktan sonra tıkla gelen yerden Windows'a tıkla. Gameuser settings e tıkla not defteri açılacak. Çıkan sekmede çözünürlük ayarlarını bul ve istediğin çözünürlüğü yap.

Olmadı onu denedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı