Valorant Online oynarken FPS düşüşü oluyor

k1ngunal

Picopat
Daha fazla  
Valorant'ta aynı haritayı tek başıma açtığımda 350+ FPS alırken ölüm maçı veya rekabetçide aynı haritada aynı yerde 100 FPS'lere kadar düşebiliyorum. Sıcaklık değerleri oyun boyu normal ekran kartım RX5500M işlemcimse Ryzen 7 4800H. Ne yaptıysam çözemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haritayı tek başınıza açtığınızda çok yüksek FPS değerleri almanız normal. Ortada bir sorun yok diyebiliriz, Valorant zaten optimizasyon açısından zayıf bir oyun.

Bu işlemciyle bu değerin normal olduğunu pek düşünmüyorum arkadaşlar ekranım 144hz fps 100lere düştüğünde görsel olarak da hissediyorum bundan dolayı ve çok rahatsız oluyorum. Herhangi bir çözüm yok mu, optimizasyonu iyileştirecekleri bir güncelleme mi beklemeliyiz?

Bu işlemciyle bu değerin normal olduğunu pek düşünmüyorum arkadaşlar ekranım 144hz fps 100lere düştüğünde görsel olarak da hissediyorum bundan dolayı ve çok rahatsız oluyorum. Herhangi bir çözüm yok mu, optimizasyonu iyileştirecekleri bir güncelleme mi beklemeliyiz?
Overclock ve bazı performans (büyük ihtimalle yapmışsınızdır) ayarları performansa etki eder fakat asıl sorun oyunda. Riot gittikçe optimizasyonu daha da stabil olmayan bir hale getiriyor, çok fazla beklentiye girmemek lazım o yönde. Çok güçlü sistemlere sahip olan insanlar bile sıkıntı yaşayabiliyor bu oyunda.

Geri
Yukarı