Valorant oynamak için en iyi zaman nedir?

darkinbox

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Kasap
Selam, başlıkta da görüyorsunuz, Valorant FPS oyununu oynamak için en iyi saat ne sizce? Ailemizin ve mentalinizin toparlandığı saati soruyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tamamen kişiden kişiye değişir. Tam gün oynayıp sizin karar vermeniz lazım. Benim için akşam-gece. Sabahları bilgisayarı açtığımda oyuna giresim hiç gelmiyor bilgisayarda bile zor takılıyorum.

Selam, başlıkta da görüyorsunuz, Valorant FPS oyununu oynamak için en iyi saat ne sizce? Ailemizin ve mentalinizin toparlandığı saati soruyorum :)

Gece çok iyi uyuduysam ertesi gün mükemmel oynuyorum. Saat 11 ve 16 arası benim Prime saatler, sonrası işkence.

Geceleri oynamanı tavsiye etmem genellikle "hard" adamlar geliyor sinir stres sahibi ediyorlar.
Sabahları oynamanı tavsiye etmem genellikle(rank önemli) çocuk ve troll geliyor.

Tavsiyem geceleri. Geceleri çoğu insan oyundan yorulmuş oluyor. Toksiklik yok bağırış çağırış yok. Sakince oyun dönüyor.

Bu tamamen kişiden kişiye değişir. Tam gün oynayıp sizin karar vermeniz lazım. Benim için akşam-gece. Sabahları bilgisayarı açtığımda oyuna giresim hiç gelmiyor bilgisayarda bile zor takılıyorum.
Tamamdır 1 gün boyunca valorant oynayıp deniyeceğim.
Hafta içi okulların açık olduğu dönemler de saat 14:00 ile 17:00 arası mükemmel bir kitle oluyor immo eloda.
Rankımı söylemedim ama teşekkürler.
Gece çok iyi uyuduysam ertesi gün mükemmel oynuyorum. Saat 11 ve 16 arası benim Prime saatler, sonrası işkence.

Geceleri oynamanı tavsiye etmem genellikle "hard" adamlar geliyor sinir stres sahibi ediyorlar.
Sabahları oynamanı tavsiye etmem genellikle(rank önemli) çocuk ve troll geliyor.
Saat 3,4 gibi yatıp 12 De kalkıyorum genellikle kötü oluyor aimim, geceleri bazen iyi oluyorum bazen kötü öyle çok hard birinide görmedim.
Tavsiyem geceleri. Geceleri çoğu insan oyundan yorulmuş oluyor. Toksiklik yok bağırış çağırış yok. Sakince oyun dönüyor.
Haklısınız ama geceleri bazen iyi oynuyorum bazen kötü.

Tamamdır 1 gün boyunca Valorant oynayıp deneyeceğim.

Rankımı söylemedim ama teşekkürler.

Saat 3,4 gibi yatıp 12 De kalkıyorum genellikle kötü oluyor aimim, geceleri bazen iyi oluyorum bazen kötü öyle çok hard birini de görmedim.

Haklısınız ama geceleri bazen iyi oynuyorum bazen kötü.

Gün içinde kendinizi yormayın ve enerjinizi geceye saklayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı