Valorant oynanır mı?

Alikaplan801

Decipat
Makaleler
7
CS:GO'yu sürekli hileci gelmesinden ve sıkıldığımdan dolayı sildim. Valorant'a geçmeyi düşünüyorum fakat bu oyunu 'çok gömen' bir kitle de var, 'çok öven' bir kitle de var. Valorant oynanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'da birinci kural sakin oynamaktır. Takıma sakın sinirlenme aksine sakin ol ve onlara ne yapacağını söyle. Yeni başlayanlar gelince takımıma şuraya duvar kur gibi şeyler diyerek kazanmamızı sağlıyorum. Sende öyle ol.

CS:GO'yu sürekli hileci gelmesinden ve sıkıldığımdan dolayı sildim. Valorant'a geçmeyi düşünüyorum fakat bu oyunu 'çok gömen' bir kitle de var, 'çok öven' bir kitle de var. Valorant oynanır mı?
Öncelikle oyuna bir şans ver. Genelde CS:GO'da tutunamayan insanların başladığı bir oyun. VALORANT'ın geliştiricilerinin yapmaya çalıştığı şeyler oyunu kolaylaştırmaya yönelik, yani daha fazla kitle çekip diğer FPS oyunlarında zorlanan ya da ilerleyemeyen kişileri çekmek ve bu kişileri çektikleri zaman bu kişiler oyunun rank sıralamasına göre fena olmayan rank'lere yerleşiyorlar(Örnek: CS:GO'da 'Nova, MGE, DMG' ranklarına sahip insanların VALORANT'da 'Platin, Elmas, Ölümsüzlük' gibi rank'lere dağılması.)ve buda onları psikolojik anlamda çok tatmin ediyor, tabii bunda oyunun reklamının çok iyi yapılmasınında etkisi var. Aralarındaki farklara gelirsek, VALORANT'da daha az olasılık var(Alınacak pozisyon sayısı daha az, oynanabilecek daha az oyun planı var, CS:GO'ya göre oyunu okumak daha kolay, gibi şeyler.) vede rakibin oynadığı karakteri biliyorsanız oynayabileceği oyunu çok rahat okuyabiliyorsunuz ve 'aiming' anlamında çok basit bir oyun, iyi oynadığınız zaman bile tatmin olmuyorsunuz çünkü çok basit bir şekilde öldürüyorsunuz. Son olarak, eğer hileden dert yanıyor isen FACEIT üzerinden oynamanı öneririm, ben 4 senedir böyle oynuyorum.

Son düzenleme:
Öncelikle oyuna bir şans ver. Genelde CS:GO'da tutunamayan insanların başladığı bir oyun. Valorant'ın geliştiricilerinin yapmaya çalıştığı şeyler oyunu kolaylaştırmaya yönelik, yani daha fazla kitle çekip diğer FPS oyunlarında zorlanan ya da ilerleyemeyen kişileri çekmek ve bu kişileri çektikleri zaman bu kişiler oyunun rank sıralamasına göre fena olmayan Rank'lere yerleşiyorlar(Örnek: CS:GO'da 'Nova, MGE, DMG' ranklarına sahip insanların Valorant'da 'Platin, Elmas, Ölümsüzlük' gibi Rank'lere dağılması.)ve bu da onları psikolojik anlamda çok tatmin ediyor, tabii bunda oyunun reklamının çok iyi yapılmasınında etkisi var. Aralarındaki farklara gelirsek, Valorant'da daha az olasılık var(Alınacak pozisyon sayısı daha az, oynanabilecek daha az oyun planı var, CS:GO'ya göre oyunu okumak daha kolay, gibi şeyler.) ve de rakibin oynadığı karakteri biliyorsanız oynayabileceği oyunu çok rahat okuyabiliyorsunuz ve 'aiming' anlamında çok basit bir oyun, iyi oynadığınız zaman bile tatmin olmuyorsunuz çünkü çok basit bir şekilde öldürüyorsunuz. Son olarak, eğer hileden dert yanıyor isen Faceit üzerinden oynamanı öneririm, ben 4 senedir böyle oynuyorum.

Sonunda beni anlayan biri Xantares in de dediği gibi oyunun aiming sistemi çok basit

Yeni konular

Geri
Yukarı