Valorant oynanır mı?

576864

Kilopat
Makaleler
3
Valorant oyununa dehset güncellemeler veriliyor bug varsa hemen düzeltiliyor ama CS:GO'nun güncellemesi çok kötü. Hile sistemi düzelse ve hala 64 tick olsa oynar mısınız?
Valorant'ı bıraktım küfürcü ve velet arkadaşlara selam olsun.

Valorant oyununa dehset güncellemeler veriliyor bug varsa hemen düzeltiliyor ama CS:GO'nun güncellemesi çok kötü. Hile sistemi düzelse ve hala 64 tick olsa oynar mısınız?
Valorant'ı bıraktım küfürcü ve velet arkadaşlara selam olsun.

Merhaba Valorant'ı her gün oynayan birisiyim. Gold ve üstüne çıkarsanız toxicler gelmiyor ve oyun gerçekten sarıyor.

Kanka popüler kültürün kölesi olan insanları salıp oynasana, takma yani.

Millet Valve o kadar sahiplenmiş ki CS'de CS CS'de CS.
Tabii ki bir oyun çıkacaktı ki tahtı sallayacak'Ti o zaman rekabetin ne anlamı var?
Rekabette oyuncular kazanır.
İyi oyunlar.

VAC düzgün çalışsa 128 tick sunucular falan umurumda olmaz paso CS:GO oynarım. Valorant denedim güzel hoş oyun ama velet kitlesine dayanamayıp bıraktım. Dini, milli, ailevi değerlere hakaret eden 3 IQ veletlerle dolu.

Türk oyuncu topluluğu çok toxic. Türklerle oyun falan oynanmaz. CS'de bile karşıma Türk takım gelince ALT F4 çekesim geliyor.

Merhaba Valorant'ı her gün oynayan birisiyim. Gold ve üstüne çıkarsanız toxicler gelmiyor ve oyun gerçekten sarıyor.

60 Hz monitör 100 FPS(max) alıyorum ve oyun eglenceli ancak bir sekilde oyundan sogumak aşırı kolay ve mikrofonda olmayinca oyunun tadini bir süre sonra alamıyorsun nerede 5-14 arasi çocuk ya da 30 yaşındaki dayiya denk geliyom o zaman oyun beni benden aliyor.

60 Hz monitör 100 FPS(max) alıyorum ve oyun eglenceli ancak bir sekilde oyundan sogumak aşırı kolay ve mikrofonda olmayinca oyunun tadini bir süre sonra alamıyorsun nerede 5-14 arasi çocuk ya da 30 yaşındaki dayiya denk geliyom o zaman oyun beni benden aliyor.

O kadar haklısınız ki. El kadar 4 tane velet geldi birbirlerine saydırdılar maç boyu. Artık dayanamadım çıktım. Yerinizde olsam bulaşmam bu oyuna.

Oyun güzel fakat kitlesinden dolayı biraz canın sıkılabilir. Bazen ekip ile girip oynuyoruz. Mesela birkaç saat önce 4 kişi girdik ve oyun biterken bizim takımdaki oyuncu ''Hayret ilk defa küfürsüz maç oluyor.'' dedi 😄

Geri
Yukarı