Valorant oynarken mavi ekran hatası

C4a

Hectopat
Arkadaşlar normalde Valorant çok iyi ve rahat şekilde açan bilgisayarım bugün birdenbire oyuna girdiğimde direkt mavi ekran vermeye başladı. Neden kaynaklanıyor olabilir?
Hiçbir oyunda olmuyor.

Riot Vanguard kaldırın dedim. Bir süre sonra tekrar yükleyebilirsiniz. Yani Valorant oynamayazsınız diyorum.

Riot Vanguard yüzüne mavi ekran alıyorsunuz.

2-3 gün sonra tekrar yükleyin ve tekrar deneyin.
Yardımcı olduğunuz için teşekkürler bunuda deneyeceğim. :D
Riot Vanguard kaldırın dedim. Bir süre sonra tekrar yükleyebilirsiniz. Yani Valorant oynamayazsınız diyorum.

Maalesef olmadı.

1609331170069.png

Sorunun vallaha Vanguard. Bir süre oynamayın başka oyun oynayın. 2-3 gün sonra gel bana mavi ekran alıp almadığını belirt.

Başka oyunlarda mavi ekran alıyor musunuz?

İnternette "vgk.sys" hatasını araştırabilirsin. Vanguard çıkacaktır.

Eki Görüntüle 808393

Sorunun vallaha Vanguard. Bir süre oynamayın başka oyun oynayın. 2-3 gün sonra gel bana mavi ekran alıp almadığını belirt.

Başka oyunlarda mavi ekran alıyor musunuz?

İnternette "vgk.sys" hatasını araştırabilirsin. Vanguard çıkacaktır.
Sorun Windows update ile ilgili veya valorant update ile ilgili olabilirmiş windows update atamıyorum çünkü hata veriyor (0x80070424)

Olabilir belki. Tamam şimdi Windows10 updata için ayrı bir konu aç ben ona yazacağım. Bu konudan yazarsam ceza alabilirim çünkü şu an mavi ekran hatası ile ilgileniyorum. Ceza almak istemiyorum gerçekten.

Beni etiketlemeyi unutma. Acil bir işim çıktı.

Ayarlar üzerinden Windows update yerinde geldiğinde sorun gider kısmı var. Oradan Windows updta sorun gideri çalıştır.

"sfc /scannow" rehberini uygula. Uyguladıktan sonra sistemi yeniden başlat.
SFC /scannow komutu nedir? Ne işe yarar? | Technopat Sosyal

Ben de aynısını alıyorum. Riot Vanguard'ı kaldırdım mavi ekran bitti ama tekrarda Riot Vanguard'ı Valorant otomatikmen kurludu yine mavi ekran vermeye başladı. Bana yardım edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı