Valorant oynaya basınca açılmıyor

wyi

Femtopat
Daha fazla  
Valorant oynaya basıyorum açılmıyor oyun kapanıyor, Riot Client kapanıyor. Bir kere yapmıştım sonra oyunu kapadım ve yine olmuyor. Oyuna 1000TL civarı para verdim ve koyuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant oynaya basıyorum açılmıyor oyun kapanıyor, Riot Client kapanıyor. Bir kere yapmıştım sonra oyunu kapadım ve yine olmuyor. Oyuna 1000TL civarı para verdim ve koyuyor.

Oyunu silip tekrar yükler misiniz mavi ekran hatası gibi bir şey bu da ve yeni yama geldiği için silinip yüklendiğinde güncellemeyle beraber yüklediği için sorunsuz açılıyor hatalar gidiyor yani öyle deneyin bir de.

Denedim.

Oyunu silip tekrar yükler misiniz mavi ekran hatası gibi bir şey bu da ve yeni yama geldiği için silinip yüklendiğinde güncellemeyle beraber yüklediği için sorunsuz açılıyor hatalar gidiyor yani öyle deneyin bir de.

Denedim.
Silip yüklemenizi tavsiye ederim ama önce Vanguard'ı kaldırıp öyle açmayı deneyin.

Denedim.

Denedim.

Denedim.

Denedim.

Çözümü bende şu şekilde oldu: Baslata hizmetler yazdim, oradan Vgc'yi bulup sağ tık, özellikler. Sonra orada elle yazar, onu otomatik yapıp tekrar başlattım. Sorunum böyle çözüldü. Birisi sorduğum soruya yanıt olarak böyle yazmıştı deneyiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı