Valorant oynayamamak

Hyuuga Neji

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 10-11 ay önce Valorant oynuyordum bayağı. Şimdi bir gireyim dedim ve skill kullanamıyorum. Diğer her şeyim iyi ama skillleri nerede atacağım falan kafamı karıştırıyor. CS:GO'da minimum 25 kill alıyorum her maçta Valorant'ta 10 zor oluyor. Arkadaşlarım da hiç skill kullanmıyorsun CS:GO değil bu diyor. Önerisi varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Örnek veriyorum adam vuracağım diye Brimstone alıp önden peeklemenin bir anlamı yok takımın ile iletişim de kal heyecan yapma zaten skill atma gereği duyacaksın.

Merhaba, yaklaşık 10-11 ay önce Valorant oynuyordum bayağı. Şimdi bir gireyim dedim ve skill kullanamıyorum. Diğer her şeyim iyi ama skillleri nerede atacağım falan kafamı karıştırıyor. CS:GO'da minimum 25 kill alıyorum her maçta Valorant'ta 10 zor oluyor. Arkadaşlarım da hiç skill kullanmıyorsun CS:GO değil bu diyor. Önerisi varsa yazabilir mi?

İlgili ve hevesliysen profesyonel maçları izleyebilirsin her karakter oynanıyor neredeyse öğrenmene yardımcı olur. Aynı zamanda yayıncıları ve YouTube kanallarını takip edebilirsin. Önce izleyerek sonra uygulayarak yavaş yavaş oturtursun. Bir süre sonra kendi kendine ne yapman gerektiğine karar vereceksin bu da "Game Sens" dediğimiz kavram oluyor işte.

Vallaha ben de ilk girişte öyleydim csden geldim. Sonra bi karakter belirledim kendime(neon) ondan full devam ettim alıştım öyle gidiyo şimdi de skye falan da kullanıyom

Eğer aimin pek iyi değilse Reyna alma örneğin. Sana tavsiyem bir ajan seçip sürekli onu öğrenmeye gayret etmen. Aynı anda çok fazla ajan değiştirirsen kafan karışabilir.
Ayrıca Yoru, Astra gibi oynaması zor ajanları eğer skilleri nerde ne zaman kullancağını pek çözemediysen alma derim.
Sana önerim Sage, Sova, Neon gibi ajanlar alabilirsin. Oynaması hem keyifli hem de kolaydır. 👍

Hadi iyi oyunlar. 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı