Çözüldü Valorant oyun içi desenlerin parlak ve güzel görünmesi nasıl sağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

calvinSUPREMACY

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Çok iyi olmayan bir sistemde Valorant oyuncusuyum dizüstü laptop üzerinde oynuyorum oyunu grafik ayarlarım düşükte.
Video falan izlerken bazı insanların oyunlarının aşırı parlak ve güzel olduğunu görüyordum es geçtim umursamadım hoşuma gitmişti ama boş verdim daha sonra arkadaşımın evine gitmiştim sistemi güzeldi onun bilgisayarında Valorant oynarken onda da desenlerin ve diğer şeylerin parlak ve güzel olduğunu fark ettim grafik ayarları falan düşüktü ama gene de parlaktı örnek olarak bir fotoğraf göndereceğim. Bilgisi olan varsa bunu nasıl yapacağımı öğretsin lütfen.

Not: İşlemcim Intel ekran kartım AMD.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    165,9 KB · Görüntüleme: 156
Son düzenleyen: Moderatör:
Üçüncü parti programlarla bir ihtimal olabilir ama ban yemeyeceğinizin garantisini veremem.

Cru uygulaması ile 60Hz'yi 80 yapmıştım mesela onun gibi bir 3. parti uygulamamamı yoksa oyun içi mi?

Kendim deneyimlemedim. Deneyerek kendinize en uygun ayarı bulmanız en doğrusu olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakini deneyeceğim.
Kendim deneyimlemedim. Deneyerek kendinize en uygun ayarı bulmanız en doğrusu olacaktır.

Denedim oldu aşırı derecede güzel.

Son düzenleme:
Cru uygulaması ile 60Hz'yi 80 yapmıştım mesela onun gibi bir 3. parti uygulamamamı yoksa oyun içi mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakini deneyeceğim.

Denedim oldu aşırı derecede güzel.

Göz yoruyor mu?

Geri
Yukarı