Valorant oyun içi FPS düşmesi sorunu

Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhabalar, Valorant kapalı betada düşürmüştüm ve o ZMN derecesiz girdiğimde 60 70 FPS alıyordum fakat oyun hiç donmuyordu, drop girmiyordu. Oyun açık betaya çıkınca yine 60 70 FPS aynı modda ama bu sefer oyuna çok fazla FPS düşmesi giriyor oyun çok kasıyor; oynarken drop girerse 10 15 sn giriyor geri geliyor ve bu oyun içinde çok fazla oluyor. Ne yapabilirim? Oyun oynanmaz oldu. (Oyun içi FPS: 70, oyun içi ping:20/30)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim laptopta da ortalama 100 fps var ama arada drop giriyo hdd den dolayı diye düşünüyorum disk kullanımı %100 e cikiyo bazen ssd alicam bi dusunebilirsin

Oyunu hangi ayarlarda oynuyorsun? Bir de driverların güncel mi? HDD'den oynuyorsan olabilir.
hdd den oynuyorum ama neden yani çok saçma bi çözümü fln yok mu?, oyunu full low ayarlarda oynuyorum; ekran kartım nvidia gt220 1gb 128bit, işlemci: amd athlon II x4 631, 4gb ram var hdd de çok dolu değil ortalama dolulukta kullanıyorum. masaüstü çözünürlüğüm 1024*768

hdd den oynuyorum ama neden yani çok saçma bi çözümü fln yok mu?, oyunu full low ayarlarda oynuyorum; ekran kartım nvidia gt220 1gb 128bit, işlemci: amd athlon II x4 631, 4gb ram var hdd de çok dolu değil ortalama dolulukta kullanıyorum. masaüstü çözünürlüğüm 1024*768
Yani bende R5 1400 ve GTX 1050 Ti olmasına rağmen nadir de olsa drop yiyorum. Şu zamanda HDD kullanılmaz oyun için.

Geri
Yukarı