Çözüm Valorant oyun içi saniyelik ses kesinti sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErkanKarakus

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde forumlarda üyelik dahi açmadan sadece derdim olduğunda çözüm aramak amacıyla dolaştım ama bu sorundan o kadar çok çektim ki artık sorunu bulmak için yapmadığım şey kalmamıştı. Her neyse bir tek Valorant oyununda yapıyordu ve başka bir oyunda ya da uygulamada hatta Valorant içinde oyuncuların konuşma seslerinde bile kesilme yoktu, sadece oyunun kendi sesi(silah sesi vb) anlık kesiliyordu... Sorunun çözümü anakart BIOS pili (yanlışsam düzeltin) pili değiştirdim ve sorun tamamen düzeldi. Aynı sorunu benzeri olmasa da Phasmophobia oyununda da yaşadım ayrıca bu sorunu yaşanlar şunu da fark edecektir; Windows'un herhangi bir ayarını yaparken ya da masaüstünde bilgisayar durduk yere F5'e basılıyor ve yenileme yapıyor gibi ya da açtığınız sekmeler veya Görev Yöneticisi bile kendini durduk yere kapatabiliyor. Bir gariplik olduğu anlaşılıyor yani... Her neyse umarım bu sorundan sıkıntı çekenlere çare olur ve diğer bu başlık altındaki boş konular silinir de bu daha fazla kişiye yararlı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı