Valorant "Oyuna Erişilemiyor" Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

exburn35

Hectopat
Yer
İstanbul / İzmir
Daha fazla  
Meslek
Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı
Herkese selamlar,

Dün Valorant'ı indirdim ve oyuna hiçbir şekilde giriş yapamadım, daha doğrusu oyun hiçbir şekilde açılmadı. Bunun yanı sıra internetten bazı yönergeleri denedim ve Riot Vanguard'ı kaldırarak yeniden denedim ancak bu seferde aşağıda gördüğünüz hatayı aldım. Hesabımda herhangi bir ceza vs. bulunmuyor. Bunun yanı sıra emin olabilmek adına birkaç farklı hesap açıp onlarla da denedim ancak herhangi bir sonuç alamadım.

Özet: Riot Vanguard yüklüyken oyun açılmıyor, Riot Vanguard'ı kaldırıp girmeye çalıştığımda ise bu hatayı alıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    27 KB · Görüntüleme: 37
İlk olarak Riot Vanguard'ı kaldırırsanız hiç bir şekilde oyuna giremezsiniz. İkinci olarak daha önce bir ban yediniz mi bilgisayarda?
Merhaba, hayır PC'de herhangi bir ban yemedim.
Bizden çok en çok yardımcı olabilecek Valorant Destek Ekibi'dir. Önce Valorant Destek Ekibi'ne bir bilet oluşturun.
Valorant Destek ekibine bilet oluşturdum zaten, verecekleri yönergeleri deneyeceğim ancak yine de belki aynı sorunu yaşamış ve çözmüş olan birileri vardır diye buraya konu açmak istedim.
Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim öncelikle. YouTube'dan bulduğum bir videoda ki yönergeleri denerken Windows 10 Pin hatası verdi. Bunun ardından bilgisayarı sıfırlamak durumunda kaldım. Bilgisayarı sıfırladıktan sonra Valorant'a girebildim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı