Valorant oyuna girdikten sonra mouse hareket ettirilmiyor

ftlX0

Kilopat
Selamün aleyküm. Logitech G102 mouse sahibiyim ve diğer oyunlarda falan hiçbir sorunum yok hatta şu an saat 19:00, saat 15:00 civarı Valorant oynadım bir sıkıntı yoktu. Ama şu an girmeye çalıştığımda mouse imleci sol üstte takılı kalıyor Alt+Tab yaptığımda da orada kalıyor ta ki bilgisayarı yeniden başlatana kadar. O zaman sorun çözülüyor. Oyunlarda mı sorun var diye Witcher 3'e girdim bir sorun yoktu çalışıyordu. Bunun sebebi ne olabilir sizce?

Yeni yama ile ilgili birçok konu açılmış. Donma, mavi ekran sorunları gibi sorunlar. Belli ki oyun kaynaklı bir problem söz konusu. Güncelleme beklemekte fayda var.

Selamünaleyküm. Logitech G102 mouse sahibiyim ve diğer oyunlarda falan hiçbir sorunum yok hatta şu an saat 19:00, saat 15:00 civarı Valorant oynadım bir sıkıntı yoktu. Ama şu an girmeye çalıştığımda mouse imleci sol üstte takılı kalıyor Alt+Tab yaptığımda da orada kalıyor ta ki bilgisayarı yeniden başlatana kadar. O zaman sorun çözülüyor. Oyunlarda mı sorun var diye Witcher 3'e girdim bir sorun yoktu çalışıyordu. Bunun sebebi ne olabilir sizce?

Hocam yeni güncellemeyle oyunun optimizasyonunu çökerttiler üstüne bir ton sorun çıktı önümüzde ki güncellemede düzelteceklerdir. Arkadaşım GTX1660 ile yeni güncellemeden sonra Max 100 FPS alıyor Valorant da şaka gibi :D

Selamün aleyküm. Logitech G102 mouse sahibiyim ve diğer oyunlarda falan hiçbir sorunum yok hatta şu an saat 19:00, saat 15:00 civarı Valorant oynadım bir sıkıntı yoktu. Ama şu an girmeye çalıştığımda mouse imleci sol üstte takılı kalıyor Alt+Tab yaptığımda da orada kalıyor ta ki bilgisayarı yeniden başlatana kadar. O zaman sorun çözülüyor. Oyunlarda mı sorun var diye Witcher 3'e girdim bir sorun yoktu çalışıyordu. Bunun sebebi ne olabilir sizce?
valorant ı alt+f4 yaparak kapat bende de g203 var bende de oluyor oyuna girerken mouseyi sürekli sağa sola aşağı yukarı hareket ettirr bilgisayarını resetlemen sorun yaratabilir sürekli :)

Valorant'ı alt+F4 yaparak kapat bende de G203 var bende de oluyor oyuna girerken fareyi sürekli sağa sola aşağı yukarı hareket ettirr bilgisayarını resetlemen sorun yaratabilir sürekli :)

Hocam ben alt F4 de atamıyorum Valorant'tan çıkmadığım zaman masaüstünde de çalışmıyor masaüstünde çalışmadığı için Valorant'tan da çıkamıyorum.

Hocam ben alt F4 de atamıyorum Valorant'tan çıkmadığım zaman masaüstünde de çalışmıyor masaüstünde çalışmadığı için Valorant'tan da çıkamıyorum.

Aynı problem bende hala devam ediyor. Mecbur bilgisayarı kapatıp, açıyorum. Ve oyunu girerken tam açıldığınında Mouse'yi oynatıyorum sürekli. O zaman kitlenip kalmıyor. Başka bir çözüm bulamadım.

Geri
Yukarı