Valorant oyundayken CMD açılıp kapanıyor

Batuhan12312

Decapat
Arkadaşlar Valorant oynarken CMD açılıyor kapanıyor ama sadece 0.50 salise ve böyle fightın ortasında falan asla CMD acılmıyor Alt+Tab'dayken veya işte Valorant raund başlamadan müzik ayarlarken falan. Windows'un kendisinden virus taraması yaptım herhangi bir şey çıkmadı ama böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:

lynch01

Centipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf Gaming 1650 Super

İntel Pentium G5400
Meslek
Developer
Arka planda çalışan bir uygulama falan mı sebep oluyor acaba bir baksan Görev Yöneticisi'nden.

Aeronight

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500X
RX 580 2048SP 8GB
ASUS PRIME B450M-K II
HyperX 2x8 GB 3200Mhz RAM
Toshiba HDWD110 1TB HDD
Markasını bilmediğim bir M2 SSD
KIOXIA 480GB SSD
Meslek
Öğrenci
3. parti bir yazılım sebep oluyor olabilir belki. Valorant'ta mı oluyor sadece bu durum? Eğer öyleyse Valorant açıldığında açılan veya sizin otomatik açtığınız bir yazılım devreye giriyor olabilir.

KS
KS
B

Batuhan12312

Decapat
3. parti bir yazılım sebep oluyor olabilir belki. Valorant'ta mı oluyor sadece bu durum? Eğer öyleyse Valorant açıldığında açılan veya sizin otomatik açtığınız bir yazılım devreye giriyor olabilir.

Kanka biraz araştırdım görev zamanlayıcıdan bazı şüpheli dosyaları sildim bakalım düzelecek mi düzelmez ise valohunt diye bir program yüklemiştim onu da sileceğim malvarebytesdende tarama yaptım Avast'tan da yaptım Windows Defender'dan da yaptım hiçbir şekilde virüs yok gibi gözüküyor bakalım ama bir arkadaş görev zamanlayıcıdan düzeltmiş bende düzeltebildim mi deneyeceğim

lynch01

Centipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf Gaming 1650 Super

İntel Pentium G5400
Meslek
Developer
Kanka biraz araştırdım görev zamanlayıcıdan bazı şüpheli dosyaları sildim bakalım düzelecek mi düzelmez ise valohunt diye bir program yüklemiştim onu da sileceğim malvarebytesdende tarama yaptım Avast'tan da yaptım Windows Defender'dan da yaptım hiçbir şekilde virüs yok gibi gözüküyor bakalım ama bir arkadaş görev zamanlayıcıdan düzeltmiş bende düzeltebildim mi deneyeceğim?

Oyunu tam pencere yerine tam ekranda oynarsan açılan pencere oyununa müdahale edemeyecektir Valorant kaynaklı bir sorun yok ise.

Yeni konular

Yukarı