Valorant oyunu tekrar tekrar kurmamı istiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Catbop

Hectopat
Geçen haftalarda Valorant'a güncelleme gelmişti ve güncelleme için oyunu başlattığımda 6.1 GB'lık bir indirme gösterdi ve "Kur" yazıyordu. Yani oyunu sanki hiç indirmemişim gibi indirmemi istiyordu. Neyse indireyim bari dedim. Dün bu olay tekrardan oldu. Dün herhangi bir güncelleme geldi mi bilmiyorum fakat tekrardan aynı hatayı verdi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu olay bende de olmuştu. Ya yeniden indiriyor ya da bilgisayarınızda Valorant bulunamadı diyor. Görev yöneticisinden ''Riot Vanguard''ı başlangıçta çalıştırma olarak işaretlediğinde oluyor muhtemelen. Onu değiştirin. Bir öyle deneyin olmazsa Valorant'ı silip kalıntı dosyaları da temizleyin. Tekrardan kurun ve başlangıçta Vanguard çalışsın.

Dün de mi 6.1GB indirdi? Dün bir güncelleme yoktu sanırım. Gece yeni sezon güncellemesi geldi sadece.
Dün akşam saatlerinde oldu bu olay. İndirmeyi şimdi kontrol ettim 6.7 civarındaymış fakat ondan önce olanı tam olarak hatırlamıyorum büyük ihtimalle aynıdır.
Bu olay bende de olmuştu. Ya yeniden indiriyor ya da bilgisayarınızda Valorant bulunamadı diyor. Görev yöneticisinden ''Riot Vanguard''ı başlangıçta çalıştırma olarak işaretlediğinde oluyor muhtemelen. Onu değiştirin. Bir öyle deneyin olmazsa Valorant'ı silip kalıntı dosyaları da temizleyin. Tekrardan kurun ve başlangıçta Vanguard çalışsın.
Valorant'ı yüklediğimden beri başlangıçta açık zaten. Fakat silmeyi deneyeceğim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı