Valorant P2W değil ama sistem P2W

alitility

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Bu olay bana aşırı saçma geliyor, oyunda oyun içi para ile öne geçemezken 144 Hz monitör alıp sayısız insanın önüne geçebiliyorsun, normal şartlar altında tilt olmam kolay kolay ama cross koyduğum yerden adam sırf Hz yüksek diye çıkıp vurunca kuduruyorum, 144 Hz olup bir de Silver Gold'da olanlar var ironik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olay bana aşırı saçma geliyor, oyunda oyun içi para ile öne geçemezken 144 Hz monitör alıp sayısız insanın önüne geçebiliyorsun, normal şartlar altında tilt olmam kolay kolay ama cross koyduğum yerden adam sırf Hz yüksek diye çıkıp vurunca kuduruyorum, 144 Hz olup bir de Silver Gold'da olanlar var ironik.
Katılmıyorum. 60hz monitörle şov yapan insanlar var. Sistem bir yere kadar. Oyun bilgisi, refleksler ve zeka devreye giriyor.

Bunun sebebi P2W değil tickrate. Valorant tickrate açısından fazla yumuşak bir oyun ve sağa sıktığın mermi uçup kafana isabet ediyor. Sırf CS:GO'yla kapışmak için reklamlarında bizde 128 tick var diye bağırıyorlardı.

Bahane gibi geldi :)

Katılmıyorum. 60Hz monitörle şov yapan insanlar var. Sistem bir yere kadar. Oyun bilgisi, refleksler ve zeka devreye giriyor.

60 Hz monitörde şov yapanlar ya da benim gibi yapmaya çalışanlar var ama adam 144 Hz monitörü alıyor 144 sabit FPS alıyor kulaklıkları kaliteli ses kasabiliyorlar ee bizim gibi o kadar da parası olmayanlar 60 Hz 40-50 FPS oyun oynuyoruz.

60 Hz monitörde şov yapanlar ya da benim gibi yapmaya çalışanlar var ama adam 144 Hz monitörü alıyor 144 sabit FPS alıyor kulaklıkları kaliteli ses kasabiliyorlar ee bizim gibi o kadar da parası olmayanlar 60 Hz 40-50 FPS oyun oynuyoruz.
Bilgisayarı o oyunu kaldırmayanlar da var? Onlar nasıl sizi geçecek hocam?

Oyunun suçu ne şimdi burada anlamadim. Bütçeniz yoksa, başka oyunlara yonelin.

144hz monitör 300-400 fps ve kaliteli kulaklıkla çöp gibi oynayanlar da var. İş sistemde bitmiyor. Tamamen kişinin oyun refleks ve zekasıyla ilgili.

Hayatın her yerinde parası olan insan diğer insanlardan daha önde değil mi zaten? Ne bu şikayet anlayamadım. Paran yoksa çok dert ediyorsan bu durumu oynama o zaman kral boşa strese girme.

Yeni konular

Geri
Yukarı