Valorant pbe nasıl girilir?

Farklı Client üzerinden giriş yapılıyor diye biliyorum.

O Client'e sahibim zaten.
1626652119760.png

VPN deneyebilirsin.
Bu arada konu dışı fakat nasıl Pbe'ye sahip oldunuz?

Birkaç VPN de denedim ama olmadı.
VPN deneyebilirsin.
Bu arada konu dışı fakat nasıl Pbe'ye sahip oldunuz?

O Client'e sahibim zaten.Eki Görüntüle 1112060

Birkaç VPN de denedim ama olmadı.

Sayfadan anladığım kadarıyla en başta başvuruyorsun. Başvurun kabul edilirse seni bir sayfaya atıyor ve oradan hem Client'ı indirebiliyorsun hem de PBE hesabı açmak için kayıt oluyorsun. "
Recruited Agents receive a second email confirming an invitation for recruitment, which will include further instructions on how to Access the PBE.

Didn't see an email? You can always check your status by attempting to log in to the PBE during its available hours" diyor ki sana mail gelene kadar kayıt olduğun hesap ile erişim sağlayamıyorsun.

<

Sayfadan anladığım kadarıyla en başta başvuruyorsun. Başvurun kabul edilirse seni bir sayfaya atıyor ve oradan hem Client'ı indirebiliyorsun hem de pbe hesabı açmak için kayıt oluyorsun. "
Recruited agents receive a second email confirming an invitation for recruitment, which will include further instructions on how to Access the pbe.

Didn't see an email? You can always check your status by attempting to log in to the pbe during its available hours" diyor ki sana mail gelene kadar kayıt olduğun hesap ile erişim sağlayamıyorsun.

Onayı aldım zaten hatta link g-mail'ime geldi özel olarak galiba şu anlık sadece TR serverına gelmesini beklemek.

<

Onayı aldım zaten hatta link g-mail'ime geldi özel olarak galiba şu anlık sadece TR serverına gelmesini beklemek.
Şu an PBE'ye yeni kayıt olurken açtığın heap ile giriş yapabiliyor olman gerekiyor o zaman. İstersen bilet yollayarak durumu belirt. Genelde 1 gün sonra cevap veriyorlar ama en azından süreç hızlanabilir. En kötü sana durumu açıklarlar boşuna beklememiş olursun.

Şu an Pbe'ye yeni kayıt olurken açtığın heap ile giriş yapabiliyor olman gerekiyor o zaman. İstersen bilet yollayarak durumu belirt. Genelde 1 gün sonra cevap veriyorlar ama en azından süreç hızlanabilir. En kötü sana durumu açıklarlar boşuna beklememiş olursun.

Şu anlık TR'ye gelmemiş özellik kuzey Amerika'da çalışıyormuş sadece ama bir girebilir miyim diye denemiştim. Galiba beklemek en iyisi hocam ama yine bilet atarım teşekkürler.

Şu anlık TR'ye gelmemiş özellik kuzey Amerika'da çalışıyormuş sadece ama bir girebilir miyim diye denemiştim. Galiba beklemek en iyisi hocam ama yine bilet atarım teşekkürler.
cevap biraz geç olucak ama her zaman giriş yapılmıyo bir yama güncellemesi geldiğinde o hafta sonu girişler açılıyor haberin olsun VALORANT: Riot Games'in 5'e 5 rekabete dayalı, karakter tabanlı taktiksel nişancı oyunu. bu linkten de s.s.s yi inceleyebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı