Valorant ping değerinde anlık yükselişler oluyor

Arkadaşlar sorun daha detaylı bilgi vereyim şimdi inceledim biz 2 kişi aynı ağa bağlı olarak oynuyoruz . Sorun şu ikimiz aynı maça girdiğimizde ping değerlerimiz çıkıyor fakat ayrı zamanlarda veya ayrı maçlara girdik mi ping sıçrıyor yani 2 kişi aynı maça giremiyoruz ne alaka?
Sorun hakkında daha detay vereyim biz 2 kişi aynı ağa bağlı oynuyoruz. Sorun şu ki ikimiz aynı maça girince pinglerde sıçrama oluyor. Fakat farklı maçlarda veya ben tek girince hiçbir ping sıçraması yok. yani 2 kişi aynı maça girince sıçrama oluyor sadece :(

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorun daha detaylı bilgi vereyim şimdi inceledim biz 2 kişi aynı ağa bağlı olarak oynuyoruz. Sorun şu ikimiz aynı maça girdiğimizde ping değerlerimiz çıkıyor fakat ayrı zamanlarda veya ayrı maçlara girdik mi ping sıçrıyor yani 2 kişi aynı maça giremiyoruz ne alaka?
Sorun hakkında daha detay vereyim biz 2 kişi aynı ağa bağlı oynuyoruz. Sorun şu ki ikimiz aynı maça girince pinglerde sıçrama oluyor. Fakat farklı maçlarda veya ben tek girince hiçbir ping sıçraması yok. Yani 2 kişi aynı maça girince sıçrama oluyor sadece :(

Riot Support'a bilet atman daha iyi olur bizim söylediklerimizden.

Yeni konular

Geri
Yukarı