Valorant ping yükselmesi

akrilikboyacı

Centipat
Daha fazla  
Selam, eskiden çok severek oynadığım Valorant bu aralar çok gereksiz şekilde çıkan pingler yüzünden zevk alamıyorum. Ciddi çözümünü bilen varsa yazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oris Telekom sanırım.

Bir anda yükselip çıkıyor arada sabit yüksek ping.

IP Adresim Nedir? IP Sorgulama ve IP Adresi Bulma | Turkcell buradan bakabilirsiniz. Oris Telekom mu? Doğrudur hocam tracert 146.66.1551. ve 1.1.1.1 ve 8.8.8.8 ve www.meta.com tracert CMD üzerinden atarmısnız. Bakalım time out-ping dalgalanması var mı? Bir de ping -t 146.66.155.1 yapalım. Bufferbloat and Internet Speed Test - Waveform Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test testleride yaparsanız sevinirim. Kablolu bağlantı yapınız.

IP Adresim Nedir? IP Sorgulama ve IP Adresi Bulma | Turkcell buradan bakabilirsiniz. Oris Telekom mu? Doğrudur hocam tracert 146.66.1551. ve 1.1.1.1 ve 8.8.8.8 ve www.meta.com tracert CMD üzerinden atarmısnız. Bakalım time out-ping dalgalanması var mı? Bir de ping -t 146.66.155.1 yapalım. Bufferbloat and Internet Speed Test - Waveform Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test testleride yaparsanız sevinirim. Kablolu bağlantı yapınız.

Tracert 146.66.1551 yapınca request timed out diyor

Hepsinin sonuçları ya yok ya da dalgalı mesela 10msden 110'a çıkıyor

sonucu böyle gösteriyor ama 12 lerde olmalı bu normalde neden bu kadar düşük bilmiyorum

Dosya Ekleri

• 1670525136487.png
    1670525136487.png
    44,5 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Tracert 146.66.1551 yapınca request timed out diyor.

Hepsinin sonuçları ya yok ya da dalgalı mesela 10msden 110'a çıkıyor.

Sonucu böyle gösteriyor ama 12'lerde olmalı bu normalde neden bu kadar düşük bilmiyorum.

Hocam time out 1 hop itibari yapılıyorsa firma yapıyor bunu. 2. kablolu olup modeminden şüpheh yok ise. Firma değiştirmeni önermekteyim. Millenicom, fixnet, Türk Telekom bakmanızı öneririm.

D

Sonucu böyle gösteriyor ama 12'lerde olmalı bu normalde neden bu kadar düşük bilmiyorum.

Diğer testleri yapar mısınız?

Sanırım bolgenizde yatırım mevcut değil satüre oluşuyor gibi.

Hocam time out 1 hop itibari yapılıyorsa firma yapıyor bunu. 2. kablolu olup modeminden şüpheh yok ise. Firma değiştirmeni önermekteyim. Millenicom, fixnet, Türk Telekom bakmanızı öneririm.

D

Diğer testleri yapar mısınız?

Sanırım bolgenizde yatırım mevcut değil satüre oluşuyor gibi.

Hepsinde çok benzer sonuçlar alıyorum

Geri
Yukarı