Valorant popüler mi?

Oynanıyor fakat bu sıralar vanguarda bayağı bir sorun var hatta vardı zaten çözülmesse bırakacak gibime geliyor çoğu kişi bu durumdan şikayetçi.

Oynanıyor fakat bu sıralar vanguarda bayağı bir sorun var hatta vardı zaten çözülmesse bırakacak gibime geliyor çoğu kişi bu durumdan şikayetçi.

Ne gibi sorun var kanka ben hiç denk gelmedim geçen bir TR serveri çöktü harici bir sorun göremedim.

Tamam arkadaşlar en csci sizsiniz en çok siz CS seviyorsun en iyi oyun CS, çıkın şu kafadan artık, maalesef yazanların yerine utandım ben.

Ne gibi sorun var kanka ben hiç denk gelmedim geçen bir TR serveri çöktü harici bir sorun göremedim.

Tamam arkadaşlar en csci sizsiniz en çok siz CS seviyorsun en iyi oyun CS, çıkın şu kafadan artık, maalesef yazanların yerine utandım ben.

Kanka tamam sakin Valorant en iyisi laf etmedik tövbe haşa. Sorunları yazdım ve neden tekrar soruyorsun? Neyse muhabbet olsun diyedir deyip geçelim biz :)

CS güzel ama hile çok var onu çözmeleri lazım o yüzden bıraktım bende.
Valorant kötü değil fakat sorunları var gelişmesi gerekiyor

Son düzenleme:
Riot Games, Türkiye'ye reklam olsun vb. çok yatırımda bulunuyor. Haliyle bu da Türkiye'de zaten popüler olan bir oyunu daha fazla popüler yapıyor. Şu an Türkiye'de 10-40 yaş kesiminin bu oyunu en azından hiç duymamış olması bana göre imkansız. Oynayan var mı konusunda ise hala taş gibi oyuncu kitlesi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı