Valorant R5 M255 sürücüsü çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

Pyton

Hectopat
Daha fazla  
RAM
6
Ekran kartı
Radeon R5 M255
Anakart
HP ProBook 450 G2
İşlemci
i5 4210U
Merhaba, ben bilgisayarıma Windows 10 kurdum ve Valorant'a girdiğim zaman belirli bir süre sonra ekran kartı sürücüsü çöktü hatası alıyorum ama diğer Windows sürümlerini yüklediğimde böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. Bunu nasıl çözebileceğimi söylerseniz sevinirim. Birçok konu gördüm böyle, ekran kartı sürücüsünü silip güncelini yükleyin diyorlar ama sildikten sonra nasıl güncel sürümünü ve doğrusunu indireceğimi bilmediğim için yapmadım.

Intel (R) HD Graphics Family.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut olan sürücüyü Güvenli Mod'da DDU ile kaldırın ve linkteki 21.4.1 olan WHQL sürücüyü yükleyip deneyin.

Mevcut olan sürücüyü Güvenli Mod'da DDU ile kaldırın ve linkteki 21.4.1 olan WHQL sürücüyü yükleyip deneyin.
Bilgisayara format atmam gerekir mi?

Hayır hocam. Şimdilik böyle bir durum yok. DDU işlemini Güvenli Mod'da yapın. Daha sonra dediğim sürücüyü yükleyip deneyin.

Yüklü olan yoksa silmeye gerek yok. Direkt olarak kurabilirsiniz. Olmaması da zor gözüküyor. Belki Windows'un kurduğu vardır.

Ben AMD Driver'ını kurduğum zaman bilgisayarıma bir şeyler oluyor ve hiçbir şey açılmıyor format atmam gerekiyor yine yaşar mıyım?

Zannetmiyorum hocam. Attığım sürücüyü yükleyip deneyin.

Geri
Yukarı