Valorant rank yükselmiyor

Efeyxa

Hectopat
Şu anki rankım Silver 3 daha önce golda çıktım bir sürü ajanı öğrendim 5 pre girdim ancak ne yaparsam çıkamıyorum bu sezon geçen sezonlarda plat 1'e çıktım aimime güveniyorum ancak ne yapsam yükselemiyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Poligonda Zor'da zırh açıkdayken bi' aimini test eder misin? İlk denemende kaç vuracaksın, tekrar başlatmadan ilk denemenin sonucunu yaz direk. Sonra da 5 kere tekrar başlatma imkanın olsun ve en yüksek skorunu at.

Zor modda 16 yapabildim 5 deneme içinde :(
Benim hesap Gold 1, 5 denemede 20 yapabiliyorum. Yani 16 az, ben ilk denememde 14-15 yapıyorum. Benim gibi bir aime ulaşmak için DM falan gir ve poligon kas. Aimin zayıflamış. Oyun rekabetçi oyun olduğu için eskiden 15 vuranlar gold olurdu şimdi 20 vuranlar oluyor diye düşün. Gittikçe yüksek ranklara çıkmak zorlaşıyor.

Benim hesap Gold 1, 5 denemede 20 yapabiliyorum. Yani 16 az, ben ilk denememde 14-15 yapıyorum. Benim gibi bir aime ulaşmak için DM falan gir ve poligon kas. Aimin zayıflamış. Oyun rekabetçi oyun olduğu için eskiden 15 vuranlar Gold olurdu şimdi 20 vuranlar oluyor diye düşün. Gittikçe yüksek ranklara çıkmak zorlaşıyor.

Eskiden kullanığım mouse 400 DPI idi şu an 800 DPI kullanıyorum mecburen farem bozulldu bende kendi sensimi 2'ye böldüm böyle idare etmeye çalışıyorum şu an eskiden daha fazla yapabiliyordum.

Yeni sezonda arkadaşımla hızlı bir şekilde altına çıktık, aynı hızda geri düştük. Karşımıza plat 3 mü dersin nasıl oyuncular geliyor. Ne olduda bu haldeyiz çözemedik...

Gümüş 1'de takıldık şu an gerçekten oyunu sildirecekler. Aimimiz kötü değil, oyun bilgimiz var daha ne yapalım.

Yeni sezonda arkadaşımla hızlı bir şekilde altına çıktık, aynı hızda geri düştük. Karşımıza plat 3 mü dersin nasıl oyuncular geliyor. Ne olduda bu haldeyiz çözemedik...

Gümüş 1'de takıldık şu an gerçekten oyunu sildirecekler. Aimimiz kötü değil, oyun bilgimiz var daha ne yapalım.

Bende bu sezon Gold 2'ye kadar çıktım ancak Silver 3'e geri düştüm. Karşıya sürekli plat 3 ve dia geliyor :(

1644660600999.png

Bende aynı durumdayım, sürekli karşıya elmas geliyor.

Geri
Yukarı