Valorant ranked maçta scope açınca ekranda çizgiler çıkıyor

umuts19

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba kasam i3 12100F sıfır sistem (ekran kartım 1060 6 GB ikinci el).
Daha demin ranked atarken scope açtığımda ve kapattıktan sonra ekrandaki çizgiler oluştu sürekli ve başka bir silaha geçince hemen kayboluyordu. Maç bitince poligonda ve ölüm maçında test ettiğimde scope açınca vesaire hiçbir problem olmadı. Sizce bunun sebebi nedir?
Çektiğim video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca oyunda bu görüntü bozulurken Alt+Tab yaptığımda ise masaüstünde bu çizgiler olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba kasam i3 12100F sıfır sistem (ekran kartım 1060 6 GB ikinci el).
Daha demin ranked atarken scope açtığımda ve kapattıktan sonra ekrandaki çizgiler oluştu sürekli ve başka bir silaha geçince hemen kayboluyordu. Maç bitince poligonda ve ölüm maçında test ettiğimde scope açınca vesaire hiçbir problem olmadı. Sizce bunun sebebi nedir?
Çektiğim video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca oyunda bu görüntü bozulurken Alt+Tab yaptığımda ise masaüstünde bu çizgiler olmuyor.

Ekranda yırtılmalar mevcut V-Sync açık kullanın.

Monitör 1920x1080 çözünürlük 1680x1050 eskiden de böyle oynuyordum bir sıkıntı olmuyordu.

Oyunda düşük çözünürlüğe ayarladığınız için olabilir benim monitörüm 1366X 768 1024x768 yaptığımda bende de yırtılmalar meydana geliyordu çözünürlüğü normal haline getirip oynamayı deneyin.

Ekranı oyunla eşleyin ama 4:3 oynamak istiyorsanız maalesef sanırım ona bir çözüm yok.

Anladım ekran kartından olabilir mi diye çok korktum hocam ama ne sıcaklık değerlerinde bir sorun var ne sesinde ve bir problem olsa herhalde sürekli görmem lazım scope açıp kapadığında düzelmesi falan masaüstünde gözükmemesi ekran kartında bir sorun yoktur değil mi yani hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı