Valorant Raze ile bomba atmak ban sebebi mi?

Rivenia

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Merhaba Valorant hesabımı arkadaşıma vermiştim. Bugün birkaç maç skinli hesapta oynamak istedi. Ben de hesabı verdim, ona derecesiz girmiş, maçtayken de bir adamla tartışmış ve arkadaşım Raze ile ona 1-2 tane bomba falan atmış adam da, seni Riot'a ticket atacağım demiş, adama hasar verdiği de gözükür hesabım donanım ban yer mi veya süreli yerse ne kadar yer acaba? Perma ban yer diye korkuyorum. Hesaba şu ana kadar 150 liraya yakın para yatırdım, daha önce 1 kez ban yedi, hesap sesli sohbet banı 3 gün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, merhaba Valorant hesabımı arkadaşıma vermiştim. Bugün birkaç maç skinli hesapta oynamak istedi. Ben de hesabı verdim, ona derecesiz girmiş, maçtayken de bir adamla tartışmış ve arkadaşım Raze ile ona 1-2 tane bomba falan atmış adam da, seni Riot'a ticket atacağım demiş, adama hasar verdiği de gözükür hesabım donanım ban yer mi veya süreli yerse ne kadar yer acaba? Perma ban yer diye korkuyorum. Hesaba şu ana kadar 150 liraya yakın para yatırdım, daha önce 1 kez ban yedi, hesap sesli sohbet banı 3 gün.

Hiçbir şey olmaz hocam içiniz rahat olsun maksimum 1 hafta ban yersiniz.

Arkadaşlar, Merhaba Valorant hesabımı arkadaşıma vermiştim. Bugün birkaç maç skinli hesapta oynamak istedi. Ben de hesabı verdim, ona derecesiz girmiş, maçtayken de bir adamla tartışmış ve arkadaşım Raze ile ona 1-2 tane bomba falan atmış adam da, seni Riot'a ticket atacağım demiş, adama hasar verdiği de gözükür hesabım donanım ban yer mi veya süreli yerse ne kadar yer acaba? Perma ban yer diye korkuyorum. Hesaba şu ana kadar 150 liraya yakın para yatırdım, daha önce 1 kez ban yedi, hesap sesli sohbet banı 3 gün.
Ban yemezsiniz hocam yarım saat yersiniz ancak devam ederseniz kalıcı bana sebep olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı