Valorant RX 570 için ideal görüntü ayarları

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
Arkadaşlar bu oyunu neredeyse çıktığından beri oynuyorum ama ayarlarım hep 1280x960 4:3 grafik ayarları en düşükte. Hepsi böyle oynuyordum. Ama artık oyunun grafikleri en düşükte kötü gelmeye başladı. Artık birkaç ayarı yükseltesim var. Sizce bu sistem için hangi ayarları yükseltirsem güzel bir görüntü elde edip performansta çok bir düşüş olmaz?

Sapphire AMD Radeon RX 570 Pulse 4 GB ekran kartı.
AMD Ryzen 3 2200G işlemci.
8 GB (2x4) 2666MHz RAM.
Gigabyte AB350M D3v anakart.
1TB HDD. (SSD yok)
Aerocool VX Plus 400W güç kaynağı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu oyunu neredeyse çıktığından beri oynuyorum ama ayarlarım hep 1280x960 4:3 grafik ayarları en düşükte. Hepsi böyle oynuyordum. Ama artık oyunun grafikleri en düşükte kötü gelmeye başladı. Artık birkaç ayarı yükseltesim var. Sizce bu sistem için hangi ayarları yükseltirsem güzel bir görüntü elde edip performansta çok bir düşüş olmaz?

Sapphire AMD Radeon RX 570 Pulse 4 GB ekran kartı.
AMD Ryzen 3 2200G işlemci.
8 GB (2x4) 2666MHz RAM.
Gigabyte AB350M D3v anakart.
1TB HDD. (SSD yok)
Aerocool VX Plus 400W güç kaynağı.
1920x1080 düşük detaylar deneyebilirsin. Yada 1280x720.

En ideali en düşük. Çözünürlük senin tercihin. 720P oynuyorsan ve nesneler çok bulanık ise kenar yumuşatmayı artırabilirsin. Dikkatini dağıtabilecek özel efektlere gerek yok, ayrıca CPU'ya binen yükü düşürüp FPS artırıyor düşük ayarlarda oynamak.

Eğer göz zevki arıyorsan poligona girip bizzat test edebilirsin seçenekleri artırınca FPS nasıl etkileniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı