Valorant saçma yerleştirme sistemi

Blisterx

Centipat
Valorant'ta sezon biteli bayağı oldu ama ben yeni rankımı belirledim çünkü internet kafede oynuyorum ve gecen sezon Gold 2'dim. Yeni sezonda zar zor bir şekilde rankımı belirledim en düşük 10 vurdum çoğu maç 15-20 arası vurdum karşımdakiler genelde plat Gold eloydu 2 maç kazandım diğer 2 maç kıl payı, ama ne hikmetse bu oyun beni bronz 2'ye attı zaten çok nadir oynamaya gidiyorum artık rank yükselmek hayal oldu.

Yeni sezon geldiği için düşük eloya atmış. Oyunlarda KDA'nızı yüksek tutun, maç kazanmaya çalışın. Bu şekilde MMR'ınız yükselecek ve belki de yakın zamanda üst kademeye çıkabileceksiniz.

Valorant'ta sezon biteli bayağı oldu ama ben yeni rankımı belirledim çünkü internet kafede oynuyorum ve gecen sezon Gold 2'dim. Yeni sezonda zar zor bir şekilde rankımı belirledim en düşük 10 vurdum çoğu maç 15-20 arası vurdum karşımdakiler genelde plat Gold eloydu 2 maç kazandım diğer 2 maç kıl payı, ama ne hikmetse bu oyun beni bronz 2'ye attı zaten çok nadir oynamaya gidiyorum artık rank yükselmek hayal oldu.

Önemli olan vurmanız değil kd oraniniz. Eğer 10 vurup 20 kere ölurseniz düşük kısma atar.

Önemli olan vurmanız değil kd oraniniz. Eğer 10 vurup 20 kere ölurseniz düşük kısma atar.
Ölmek o kadar önem taşıyor mu her maç 10 15 kere ölmüşümdür

Yeni sezon geldiği için düşük eloya atmış. Oyunlarda KDA'nızı yüksek tutun, maç kazanmaya çalışın. Bu şekilde MMR'ınız yükselecek ve belki de yakın zamanda sizi üst kademeye çıkacaksınız.
Umarım çıkarım ama nadir oynuyorum zaten

Yerleştirmeleri arkadaşımla birlikte bitirdim ikimizde ilk defa dereceli oynamıştık. Onu gümüş 2'ye beni bronz 2'ye atmıştı. Çok da adil bir yerleştirmesi yok Riot'un Valorant'ta.

Yerleştirmeleri arkadaşımla birlikte bitirdim ikimizde ilk defa dereceli oynamıştık. Onu gümüş 2'ye beni bronz 2'ye atmıştı. Çok da adil bir yerleştirmesi yok Riot'un Valorant'ta.

Hocam kazanıp kaybetmek yerine kda üzerinden değerlendirme yapıyor sistem. Arkadaşınız daha iyiyse ondandır.

MMR aynı kalıyor, daha düşük rütbeden başlatıyor yeni sezonda. Eski rütbene gelene kadar kazandıkça daha yüksek puan kaybedince daha düşük puan kesecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı