Valorant sadece arka planda açılıyor

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Valorant'ı açmaya çalıştığımda arka plan işlemi olarak Görev yöneticisinde görünür hale geliyor. Fakat ekrana hiçbir şekilde gelmiyor. Açmayı denedikten kısa bir süre sonra bir hata sesi geliyor fakat hata da ekrana yansımıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Oyunu silip yüklemeyi denemediyseniz oyunu silmeden oyunun setup dosyasını indirin ve açın oyunun dosyaları bozuksa onaracaktır.

Dün gece de biraz uğraştım. En son umudu kesip LoL girdim. Maç ararken bir kere daha açmayı denedim ve açıldı. Sorun diskimden kaynaklı olabilir mi?
Aha şunu verdi şimdi.

1670529120518.png

Dün gece de biraz uğraştım. En son umudu kesip LoL girdim. Maç ararken bir kere daha açmayı denedim ve açıldı. Sorun diskimden kaynaklı olabilir mi?
Aha şunu verdi şimdi.

Eki Görüntüle 1597248

Oyun crash vermiş onun dump dosyasını almanızı öneriyor. Bence dump dosyasını ticket olarak atın Riot'a. İlgileneceklerini düşünüyorum.

Yani ben bu oyunu internetten yükleyip üstüne tıkladığımda oturup 2 saat daha sorun çözmekle uğraşmadan oynayamayacağım. Ah ah.

Yani ben bu oyunu internetten yükleyip üstüne tıkladığımda oturup 2 saat daha sorun çözmekle uğraşmadan oynayamayacağım. Ah ah.

Sürücüler güncel mi? Antivirüs varsa kapatıp deneyin. Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin oyunu.

Sürücüler güncel mi? Antivirüs varsa kapatıp deneyin. Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin oyunu.

Sürücüyü az önce güncelledim değişen bir şey olmadı. Anti virüste kullanmıyorum. Yönetici olarak da çalıştırdım yine aynı. Dün gece 1 kere açılmıştı ne güzel. Şimdi sildim bütün hevesim kaçtı. Cevap verdiğin için sağ ol. Uzun zaman sonra ilk defa yardım etmeye çalışan birini gördüm duygulandım. :)

Oyunu sildim. Geri yükledim aynı hata tekrar ediyor. 😢

Son düzenleme:
Oyunu sildim. Geri yükledim aynı hata tekrar ediyor. 😢

Windows sürümü ile ya da sürücü sürümü ile uyumsuz oluyor olabilir. Bence Riot'a ticket atarak ve dump dosyasını onlara atarak deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı