Valorant savaş biletinin kaç günü kaldı?

dürümkıs

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben son savaş biletini aldım fakat son güncellemeyle birlikte Valorant mavi ekran hatası veriyor. Güncelleme beklemem gerekiyormuş sanırım. Valorant'a giremiyorum şu an, savaş biletinin 27 ve 28. kısmındaydım. Valorant'a girebilen biri savaş biletinin kaç gün süresi kaldığını söyleyebilir mi? Ben giremediğim için bakamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben son savaş biletini aldım fakat son güncellemeyle birlikte Valorant mavi ekran hatası veriyor. Güncelleme beklemem gerekiyormuş sanırım. Valorant'a giremiyorum şu an, savaş biletinin 27 ve 28. kısmındaydım. Valorant'a girebilen biri savaş biletinin kaç gün süresi kaldığını söyleyebilir mi? Ben giremediğim için bakamıyorum.
Bendede aynı sorun var umarım savaş biletine ek gün eklerler.

Ben oyuna girene kadar üstteki arkadaş çoktan atmış.

1621180400265.png

37 günü var. Repair güncellemesi yakın zamanda gelir diye düşünüyorum.

Mavi ekran mı yiyorsun?

37 günü var. Repair güncellemesi yakın zamanda gelir diye düşünüyorum.
Ben oyuna girene kadar üstteki arkadaş çoktan atmış.

Eki Görüntüle 1026355
Bendede aynı sorun var umarım savaş biletine ek gün eklerler.
37 gün kalmış.
Hepinize çok teşekkür ederim :)) Umarım yakın zamanda güncelleme gelir.
Mavi ekran mı yiyorsun?
Evet maalesef, biraz araştırdığımda yeni gelen güncellemeden kaynaklı olduğunu ve sorunun valorantla alakalı olduğunu öğrendim. Arkadaş çevremden de bu hatayı alanlar var.

Geri
Yukarı