Valorant ses arkamı dönünde gelmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

KavsakSpor

Picopat
Kulaklığım Logitech G430. soruna örnek vereceğim. Örneğin Raze robot attı ve robotun sesi geliyor fakat sadece robota bakarken ses geliyor. Arkamı dönünce gelmiyor. Bir başka örnek ise Spyke kurulurken Spyke'a bakınca sesi geliyor fakat arkamı dönünce veya ona bakmayınca ses gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığım Logitech G430. soruna örnek vereceğim. Örneğin Raze robot attı ve robotun sesi geliyor fakat sadece robota bakarken ses geliyor. Arkamı dönünce gelmiyor. Bir başka örnek ise Spyke kurulurken Spyke'a bakınca sesi geliyor fakat arkamı dönünce veya ona bakmayınca ses gelmiyor.

Windows Ses ayarlarından veya Realtek HD Audio yöneticisi gibi bir uygulaman var ise ses ayarlarını kontrol et. Veya oyun içi ses ayarlarını varsayılanlara döndürebilirsin. Kulaklık sanallaştırma veya ışın oluşturma gibi seçenekler 5.1 veya 7.1 olmayan cihazlar(kulaklık, 2 hoparlör) gibi donanımlara sesi Surround şekilde vermek için geliştirilen bileşenlerdir. Onlar açık olduğunda oyunlarda verimli olmayabiliyor.

Merhabalar. Ben de aynı sorunu yasıyordum ta ki bu aksama kadar. Ses ayarlarından düzeltebilir miyim diye gezinirken cihaz özelliklerine tıkladım ardından oyuna girdim. Arkama Raze çantası attım normalde ses gelmiyordu artık geliyor. Uzamsal ses biçiminden Microsoft Sonic for Headphones'a basarsanız sorun düzelir.
@Sasukeeee @umutcan23232 @liprayn @KavsakSpor

Merhabalar. Ben de aynı sorunu yasıyordum ta ki bu aksama kadar. Ses ayarlarından düzeltebilir miyim diye gezinirken cihaz özelliklerine tıkladım ardından oyuna girdim. Arkama Raze çantası attım normalde ses gelmiyordu artık geliyor. Uzamsal ses biçiminden Microsoft Sonic for Headphones'a basarsanız sorun düzelir.
@Sasukeeee @umutcan23232 @liprayn @KavsakSpor
Bende işe yaradı teşekkür ederim

Geri
Yukarı