Valorant sesli sohbette ses çok fazla geliyor

Cüneyt Kartal

Decapat
Daha fazla  
Valorant'ta sesli sohbet sesi en düşükte olmasına rağmen sanki sesi full yapmışım gibi çok fazla ses geliyor. ESC basınca takım arkadaşlarımın sesini kısamıyorum, 50'de kalıyor arkadaşlarımın sesleri. Oyuna bu konu ile ilgili ticket attım, oyunu silip yüklemem söylendi. Ben de sildim yükledim, dediklerinin aynısını yaptım. Yine de düzelmedi. Çözümü var mı bu hatanın, bilen varsa ve cevap yazarsa sevinirim.

Aynı sorunu birçok kişi yaşıyor ve burada da birçok konu açıldı bir çözümü yok maalesef. Genel ses ayarlarından herkesin sesini kısabilirsiniz fakat kişi kişi ayarlama yapılmıyor.
Eğer ki aynı gruptaysanız ESC basınca sağ en üstte grup üyeleri oluyor oradan üstlerine sağ tıklayıp ayarlanıyor. Ama aynı grupta değilse olmuyor.

Valorant'a güncelleme gelmiş artık ESC basınca takımın sesini kısabiliyoruz ama hala daha ayarlarda gelen ses düzeyi en aşağıda olmasına rağmen Full ses geliyor oyunda, hatta o kadar fazla ses geliyor ki kulaklığı çıkarsam bile sesleri duyabiliyorum. (kısaca düzeltmemişler hala daha)

Yeni konular

Geri
Yukarı