Valorant set markete gelir mi?

spank1e

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'taki yağmacı set, bundan önce bir kere gelmişti markete. Set olarak yani. Ben o setteki profil kartını almak istiyordum ancak o zaman alamamıştım. Bu set bir daha markete gelebilir mi? Skinler tek tek geliyor arada ancak bana seti lazım.

Valorant'taki yağmacı set, bundan önce bir kere gelmişti markete. Set olarak yani. Ben o setteki profil kartını almak istiyordum ancak o zaman alamamıştım. Bu set bir daha markete gelebilir mi? Skinler tek tek geliyor arada ancak bana seti lazım.

Ben de set olarak beklemiştim almak için, Riot desteğe yazdığımda set olarak gelmediğini öğrendim. Dediğiniz gibi sadece silahlar tek tek markete düşebiliyormuş öyle olunca silahları aldım fakat kartı alamadim.

Ben de set olarak beklemiştim almak için, Riot desteğe yazdığımda set olarak gelmediğini öğrendim. Dediğiniz gibi sadece silahlar tek tek markete düşebiliyormuş öyle olunca silahları aldım fakat kartı alamadim.

Hiç mi yolu yok hocam? Sanki eskiden, gelen set bir daha geliyordu. Ben de desteğe yazdım ama aldığım cevaptan pek bir şey anlayamadım.

Hiç mi yolu yok hocam? Sanki eskiden, gelen set bir daha geliyordu. Ben de desteğe yazdım ama aldığım cevaptan pek bir şey anlayamadım.
İlerde bişey olur da şuan olduğu gibi eskiden gelen popüler şeyleri yeni bir set oluştururlarsa bilemem, fakat şuanki sistemde direkt aynı setler tekrar vitrine gelmiyor. İllaki yeni set getirmeleri bir süre sonra bitecektir belki o zaman başa dönerler o sayede karta ulaşırız.

İleride bir şey olur da şu an olduğu gibi eskiden gelen popüler şeyleri yeni bir set oluştururlarsa bilemem, fakat Şu anki sistemde direkt aynı setler tekrar vitrine gelmiyor. İllaki yeni set getirmeleri bir süre sonra bitecektir belki o zaman başa dönerler o sayede karta ulaşırız.

Hocam kendilerine bilet attım. Setlerin tekrar gelebileceğini söylediler ancak sizin de dediğiniz gibi eğer yeni skin getirmezlerse eski set gelir. Hatta biletime cevap veren kişi, kendisinin de Yağmacı Vandal ve bıçağı almak istediğini söyledi. Umarım markete gelir yazdı. Oyuna 2 tane skin paketi gelecek bir hafta sonra. Onlardan sonra skin gelmezse belki eski setler gelebilir.

Geri
Yukarı