Çözüldü Valorant siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ETFSEF

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Valorant ilk çıktığı zamanlar yayından düşürüp 1 ay civarı rahatlıkla oynamıştım. Bir süre sonra bilgisayarı sıfırladım ve sonrasında hiç yüklemedim. 2 gün önce oyunu kurdum ama oyunu açınca hiçbir şey göstermeden siyah ekran veriyor. Oyunun giriş sesi geliyor ama ekranda hiçbir şey gözükmüyor.

InkedEkran Alıntısı_LI.jpg

Yukarıda gördüğünüz gibi Alt Tab atınca oyun böyle oluyor ve ekran hiçbir zaman gelmiyor. 2 gündür uğraşıyorum fakat izlediğim, okuduğum hiçbir şeyde çözüm bulamadım. (Ekran kartı driverlarım vs vs. güncel.) Yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.

Çözüm
Siyah ekrandayken F11'e basıp pencereli moda geçmeyi deneyin.
Merhabalar. Valorant ilk çıktığı zamanlar yayından düşürüp 1 ay civarı rahatlıkla oynamıştım. Bir süre sonra bilgisayarı sıfırladım ve sonrasında hiç yüklemedim. 2 gün önce oyunu kurdum ama oyunu açınca hiçbir şey göstermeden siyah ekran veriyor. Oyunun giriş sesi geliyor ama ekranda hiçbir şey gözükmüyor.

Eki Görüntüle 942361

Yukarıda gördüğünüz gibi Alt Tab atınca oyun böyle oluyor ve ekran hiçbir zaman gelmiyor. 2 gündür uğraşıyorum fakat izlediğim, okuduğum hiçbir şeyde çözüm bulamadım. (Ekran kartı driverlarım vs vs. güncel.) Yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.
Oyunun fullscren dosyalarından çözünürlük ayarlarını değiştirmiymiştiniz? Ben bir aralar değiştirmiştim geri eski çözünürlüğüne getirdim düzeldi.

Eki Görüntüle 942361

Yukarıda gördüğünüz gibi Alt Tab atınca oyun böyle oluyor ve ekran hiçbir zaman gelmiyor. 2 gündür uğraşıyorum fakat izlediğim, okuduğum hiçbir şeyde çözüm bulamadım. (ekran kartı driverlarım vs vs. güncel.) Yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.

Bende de oyun açılırken ekran siyah oluyordu mouse ile ekrana tıklayınca düzeliyordu bir deneyin.

Geri
Yukarı