Valorant skin iade edilmiyor

Eskiden kullansanda yükseltmediğin için iade edebiliyordun. Riot neden böyle bir şey getirdi anlamış değilim.

Arkadaşlar bugün aynı sorun bende de oldu. Yağmacı şerif aldım poligona girip çıktım iade edeceğim şu anda sahip olduğunuz bir mülkiyet hakkına sahip olmanız durumunda! Hatası veriyor. Bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar bugün aynı sorun bende de oldu. Yağmacı şerif aldım poligona girip çıktım iade edeceğim şu anda sahip olduğunuz bir mülkiyet hakkına sahip olmanız durumunda! Hatası veriyor. Bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?
Hocam geçmiş olsun o iş yattı malesef 31 mayıs takas güncellemesinden sonra poligon olsa bile kabul etmiyorlar 3 kez ticket açtım iade etmediler.

Ben daha önce bacak ve silah skinleri alıp oyuna girip bile oynadım ve sonra iade etmiştim sorunsuz şekilde. Hatta şaşırmıştım ne güzel demiştim. Sonra öğrendiğim zaman skinleri geliştirmediğin zaman iade edebiliyormuşum.

Kanka şu an Valorant'ta yanlışlıkla yağmacı Phantom'u iade ettim 3 aydır hesabımda olan ve bütün geliştirmelerini renklerini açmıştım ve markete yeni vandal seti geldi diye şansımı deneyim Delipop Vandal'ı iade edip onu alayım dedim yanlışlıkla Phantom'u iade ettim iade kabul oldu şaka gibi

Kanka şu an Valorant'ta yanlışlıkla yağmacı Phantom'u iade ettim 3 aydır hesabımda olan ve bütün geliştirmelerini renklerini açmıştım ve markete yeni vandal seti geldi diye şansımı deneyim Delipop Vandal'ı iade edip onu alayım dedim yanlışlıkla Phantom'u iade ettim iade kabul oldu şaka gibi
Ticket at belki yardımcı olur Riot :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı