Valorant skin iade sistemi nasıldır?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben şimdi Valorant'a 2500 VP yatırdım şu an mağazamdan herhangi bir skin alıp hiç yükseltmeden 3 gün oynayıp iade etsem ve başka skin alıp tekrar 3 gün sonra iade edebelir miyim? Bunun bir sınırı var mı?

Bende de 3900 VP var hocam. Bende günlük mağazama gelen skinleri alıp kullanıp iade ediyorum, iade de hiçbir sıkıntı çıkmadı bir sınırının da olduğunu zannetmiyorum. Çünkü hergün aynı şeyi yaptım ve bir sıkıntı çıkmadı için rahat olsun. Sadece skini aldıktan süresi dolmadan 1 gün önce iade edersen sıkıntı olmaz.

Bende de 3900 VP var hocam. Bende günlük mağazama gelen skinleri alıp kullanıp iade ediyorum, iade de hiçbir sıkıntı çıkmadı bir sınırının da olduğunu zannetmiyorum. Çünkü her gün aynı şeyi yaptım ve bir sıkıntı çıkmadı için rahat olsun. Sadece skini aldıktan süresi dolmadan 1 gün önce iade edersen sıkıntı olmaz.

Süresi dolmadan derken 1 gün kullanıp mı iade edeyim yoksa 14 gün olmadan mı?
Başka bir konuda skini oyunda kullanırsan yükseltmediğin sürece iade edebilirsin yazıyordu.
Başka bir konuda skini oyunda kullanırsan yükseltmediğin sürece iade edebilirsin yazıyordu.
@LynuX_ ?
@LynuX_ ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı