Valorant skin isteyenlere karşı taktik

Aslaire

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle selamlar arkadaşlar. Bu konuda size Valorant'ta skin isteyenlerin önüne geçme taktiğimi anlatacağım.
Nazikçe isteyenlere skin veriyorum ancak bazen karşımıza sürekli toksiklik yapıp skini alamayınca küfürler yağdıran insanlar çıkıyor.
Skin isteyen kişi size silahı alıyor ve sizde ona skini atıyorsunuz, kimse bir şey kaybetmiyor.
Taktik ise küfür eden kişiye skin atabileceğinizi söylemek, ancak size satın alınca skini ona atmamak. Böylece bir daha sizden skin istemeyecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selam arkadaşlar. Bu konuda size Valorant'ta skin isteyenlerin önüne geçme taktiğimi anlatacağım.
Nazikçe isteyenlere skin veriyorum ancak bazen karşımıza sürekli toksiklik yapıp skini alamayınca küfürler yağdıran insanlar çıkıyor.
Skin isteyen kişi size silahı alıyor ve sizde ona skini atıyorsunuz, kimse bir şey kaybetmiyor.
Taktik ise küfür eden kişiye skin atabileceğinizi söylemek, ancak size satın alınca skini ona atmamak. Böylece bir daha sizden skin istemeyecektir.

Böylece daha fazla küfür yiyebilirsiniz 👍

Öncelikle selam arkadaşlar. Bu konuda size Valorant'ta skin isteyenlerin önüne geçme taktiğimi anlatacağım.

Böyle yapınca daha da toxic oluyorlar.

Güzel taktik. En son allahıma sövüp sonra benden skin isteyen adamdan 2 kere op aldım beleşe :D

Rakibi delirtme taktiği, güzelmiş. 😉

Güzel taktik, bundan sonra adamın oyunu komple satması ile yenilgi almayı garantileyebilirsin.

Geri
Yukarı