Valorant skin önerisi

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant'a başladım ve skin almak istiyorum. CS envanterimi sattım ve VP çekeceğim. Vandal a skin almak istiyorum. Asil veya yağmacı bir de İyon Phantom hoşuma gitti. Sizin önerileriniz nelerdir? Operator oynayamadığım için ona almayacağım, sadece vandal Phantom (belki Ghost veya sheriff) alacağım. @eyre hocam siz sanki Valorant oynuyordunuz sizin de görüşlerinizi almak isterim.

Vandal skini ise emin olun Asil Vandal'ı aldığınıza pişman olmazsınız. Phantom skinleri ise; Oni Phantom veya İyon Phantom'u seçebilirsiniz.

Asil Vandal bence gayet güzel.
Bıçak olarak da ucuz ve güzel olarak yağmacı bıçak öneririm.
Not: Zevkler değişir internette bir bakın isterseniz.

Asil sade ve şık.

Asil Vandal bence gayet güzel.
Bıçak olarak da ucuz ve güzel olarak yağmacı bıçak öneririm.
Not: Zevkler değişir internette bir bakın isterseniz.

Vandal'a ejder veya yağmacı alabilirsin, Phantom'a anomali veya delipop öneririm, Ghost'a Fatih, Sheriff'e yağmacı veya anomali öneririm.

Vandal skini ise emin olun Asil Vandal'ı aldığınıza pişman olmazsınız. Phantom skinleri ise; Oni Phantom veya İyon Phantom'u seçebilirsiniz.

Teşekkürler arkadaşlar, YouTube'den videolarada baktım asil de yağmacıda gayet güzel hangisi önce gelirse onu alacağım indirimle. Peki bıçak öneriniz var mı?

Teşekkürler arkadaşlar, YouTube'den videolarada baktım asil de yağmacıda gayet güzel hangisi önce gelirse onu alacağım indirimle. Peki bıçak öneriniz var mı?
Asil 2.0 Karambit, Delipop Hançer, Ejder Ateşi Hançer, Semavi Yelpaze, Yağmacı Bıçak, Yitik Ritüel Bıçak ve Valorant Go! 1. Cilt bıçak öneririm. (Biraz uzun oldu arasından birisini alsam ben Asil Karambit alırdım, Radyanit basmazsanız normal Karambit gibi oluyor.)

Yeni konular

Geri
Yukarı