Valorant skin tavsiyesi

astrokont

Picopat
Daha fazla  
Valorant skin set mi almak mantıklı yoksa tek tek istediğin seti almak mı mantıklı?
(Set alınca bıçak bedava oluyor ondan dolayı)
Set alırsam hepsi aynı set oluyor bir süre sonra sıkıcı olur mu acaba? Tavsiyeleriniz nedir?

Valorant skin set mi almak mantıklı yoksa tek tek istediğin seti almak mı mantıklı?
(Set alınca bıçak bedava oluyor ondan dolayı)
Set alırsam hepsi aynı set oluyor bir süre sonra sıkıcı olur mu acaba? Tavsiyeleriniz nedir?
Parça parça almak daha mantıklı geliyor. Asil vandal, Spectrum phantom, Ion sherrif vs. güzel bir set olabilir.

Hocam ejder ve yağmacı haricinde güzel bir set geldiğini hatırlamıyorum en iyisi tek tek almak.
Diyelim ki hesabında 7400 vp var. Bıçak alır mıydın 3550 vp ye ? Yoksa sadece silahlara mı skin beklerdin. ( şuanki battlepass açık )
Hocam yeni gelen Championship setini alabilirsiniz.
Karambiti çok küçük değil mi sence de ? Bana pek hoş gelmedi ya. Bide okadar para vereceğiz bıçak ve vandal için.

Diyelim ki hesabında 7400 vp var. Bıçak alır mıydın 3550 vp ye ? Yoksa sadece silahlara mı skin beklerdin. ( şuanki battlepass açık )

Karambiti çok küçük değil mi sence de ? Bana pek hoş gelmedi ya. Bide okadar para vereceğiz bıçak ve vandal için.
Hocam sizin seçiminiz sonuçta. Ama ben bıçağı olmasa da vandalı alırım.

Geri
Yukarı