Valorant son güncelleme ile eski savaş biletlerini getirecek

Apo 42

Decapat
Daha fazla  
Valorant son güncelleme ile eski savaş biletlerini getirecekmiş. Sizce bu hareket mantıklı mı? Mesela ben eski bir savaş bileti almıştım ama hiçbir önemi kalmayacak. PUBG mobilde de sezon 4 as paraşütü vardı onu da böyle yaptılar ve oyunu bırakmamda en büyük etmen olmuştu. Bir oyunda paradan daha değerli şeyler olması kanaatindeyim. Bir oyunu değerli yapanında değerli edavatlar olduğu kanaatindeyim. Sizin düşünceleriniz neler?

Hesap satmak zaten yasak o yüzden eski Pass biletlerinin çok bir değeri yok.
Eski bir oyuncu olduğunu belli etmek falan içinse o zaman haklısın.

Valorant son güncelleme ile eski savaş biletlerini getirecekmiş. Sizce bu hareket mantıklı mı? Mesela ben eski bir savaş bileti almıştım ama hiçbir önemi kalmayacak. PUBG mobilde de sezon 4 as paraşütü vardı onu da böyle yaptılar ve oyunu bırakmamda en büyük etmen olmuştu. Bir oyunda paradan daha değerli şeyler olması kanaatindeyim. Bir oyunu değerli yapanında değerli edavatlar olduğu kanaatindeyim. Sizin düşünceleriniz neler?

Tabii ki değerli eşyalar var örneğin sen oyun açık betaya geçtiğindeki ilk Battle Pass'i açmışsındır ama yeniden getirmişlerdir değerliliğini kaybetmiştir ama bence güzel olacağını düşünüyorum ben ne zaman gelecek acaba?

Sen hatıra olsun diye mi alıyorsun? Çoğu kişi ucuza set dizmek için alıyor.

Hocam ben tabii ki de ucuza set dizmek için alıyorum ama eski sistemde bir savaş biletinin süresi olduğu için herkeste olmuyordu şimdi hem ucuz hem de bir daha geleceği için herkeste olacak yani bir kıymeti kalmayacak.

Sadece Valorant için değil tüm oyunlar için geçerli bir oyunda bitmiş olan battlepass içeriğini tekrar oyuna getirmek kadar saçma bir şey yoktur. Eşya nadirliğinin bir anlamı kalmıyor Fortnite olarak örnek verecek olursam adamlar gidip yıllar önceki sezon 1,2,3 battle passlerini oyuna tekrar getirse çok ciddi bir eleştiri alır eski kullanıcıların hepsini kaybeder.

Sadece Valorant için değil tüm oyunlar için geçerli bir oyunda bitmiş olan battlepass içeriğini tekrar oyuna getirmek kadar saçma bir şey yoktur. Eşya nadirliğinin bir anlamı kalmıyor Fortnite olarak örnek verecek olursam adamlar gidip yıllar önceki sezon 1,2,3 battle passlerini oyuna tekrar getirse çok ciddi bir eleştiri alır eski kullanıcıların hepsini kaybeder.
Fortnite tasarım yapsın diye günübirlik tasarımcıyla anlaşmış bir oyun. Eklenen ne varsa her kafadan olsun diye böyle yapıyorlar. Riot ise, onlar yapar. Hele hele eski Riot efsane olmuşken şu dönemde.

Yeni konular

Geri
Yukarı