Valorant son güncelleme sonrası FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

Ardaylmz06

Femtopat
Daha fazla  
İyi bir sisteme sahip olmama rağmen Valorant'ta eskiden yüksek ayarlar da 200FPS alırken son güncelleme sonrası bu FPS 20 30'a düştü çözümünü bilen var mı?

MSI Afterburner ile oyun içi istatistiklerini paylaşır mısın? CPU/GPU kullanımı ve sıcaklıklarını göstersin.
Sistem bilgilerini tam olarak yaz. Bir de ekran kartı sürücünü belirt.
Eğer başka oyunlarda normal çalışıyorsa sadece Valorant'ta sıkıntı oluyorsa sorun oyunla alakalıdır senle değil. Oyunu kaldırıp yeniden yükle

Valorant Screenshot 2021.07.26 - 01.45.59.95.png
MSI Afterburner ile oyun içi istatistiklerini paylaşır mısın? CPU/GPU kullanımı ve sıcaklıklarını göstersin.
Eğer başka oyunlarda normal çalışıyorsa sadece Valorant'ta sıkıntı oluyorsa sorun oyunla alakalıdır senle değil. Oyunu kaldırıp yeniden yükle.
sanırım sorun ekran kartı kullanımın da bunu nasıl arttırabilirim,

Eğer başka oyunlarda normal çalışıyorsa sadece Valorant'ta sıkıntı oluyorsa sorun oyunla alakalıdır senle değil. Oyunu kaldırıp yeniden yükle.
diğer oyunlar da da gpu kullanımı düşük yeni farkettim ve bugün cs girdim onda da büyük fps kaybı vardı

Geri
Yukarı