Çözüldü Valorant sürekli hata mesajı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Huseyinnnnnnn

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Gariban Bir Öğrenci
Merhabalar öncelikle. Superonline kullanıcısıyım. Bildiğiniz gibi Valorant'a yeni yama geldi. Yama geldikten sonra hiçbir şekilde Valorant'a giriş yapamadım. Aldığım hatalar her seferinde farklılaşıyordu(31, 49, 51 vs.). Açıklaması olarak da "platforma bağlanamıyor. Yeniden başlatın." Gibi açıklama alıyorum. Delirme noktasına geldi. Benim de aklıma burası geldi. Hemen yazdım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Dostum, aynı sorun bende de mevcut. Dün itibariyle Turknet'e geçiş yaptım, şimdi Turknet'ten aramalarını ve gelip kurmalarını bekliyorum. Superonline gerçekten pişmanlık. 1 haftadır bu sorun devam ediyor ve her aradığımda, *bağlantınız düzgün gözüküyor, oyunda bir sorun var büyük ihtimalle* deniliyor. Böyle rezil bir firma olamaz. Beklemekten başka çaren yok maalesef. Ara ara kontrol et.
Dostum, aynı sorun bende de mevcut. Dün itibariyle Turknet'e geçiş yaptım, şimdi Turknet'ten aramalarını ve gelip kurmalarını bekliyorum. Superonline gerçekten pişmanlık. 1 haftadır bu sorun devam ediyor ve her aradığımda, *bağlantınız düzgün gözüküyor, oyunda bir sorun var büyük ihtimalle* deniliyor. Böyle rezil bir firma olamaz. Beklemekten başka çaren yok maalesef. Ara ara kontrol et.

Çözüm
Daha yeni geçiş yaptık. Fakat bu kadar rezillik olamaz. 1 haftadır çoğu şeye erişim sağlayamıyorum. Ayrıca yüksek ping almaya başladım. Umarım yakın zamanda çözerler.
Şuan giriş yapabiliyorum. Konu kapanabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı