Valorant sürekli hata veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

amonnrra

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler bir süredir sıkıntısız bir şekilde Valorant oynuyorum fakat son bir haftadır oyunu başlattığımda internetim birden kesiliyor ve oyundan atıyor. Oyundan çıkınca internetim geri geliyor. Bu sorunla karşılaşmadan oyunu açabilidiğim zamanlar da oluyor ama o zaman da maç aratınca birden oyundan atıyor. Kafayı yemek üzereyim cidden çok can sıkıcı bir durum. Bu sorunu daha doğrusu sorunları nasıl çözebilirim?

Valorant'ı komple silebilir misiniz? Bc cleaner gibi tam silen bir programdan. Sonrası da tekrar indirip deneyin.

Hocam daha önce silip yeniden yükledim işe yaramadı cc cleanerdan da denerim şimdi.

Ek olarak Windows güvenlik duvarında Valorant, Riot client ve Vanguard anti-cheat için gerekli izinler verilmiş mi diye kontrol edin.
evet kontrol ettim bundan kaynaklı bi sorun değil sanırım.

Valorant'ı komple silebilir misiniz? Bc cleaner gibi tam silen bir programdan. Sonrası da tekrar indirip deneyin.

Revo Uninstaller kullanarak silip yeniden yükledim fakat değişen bir şey yok maalesef.

Son düzenleme:
Hocam daha önce silip yeniden yükledim işe yaramadı cc cleanerdan da denerim şimdi.

evet kontrol ettim bundan kaynaklı bi sorun değil sanırım.

Revo Uninstaller kullanarak silip yeniden yükledim fakat değişen bir şey yok maalesef.
Windows dosyaları onarma komudunu girer misiniz cmd ye ?

Tam kodu hatırlayamadım yoldayım siz bakarsanız technopatta anlatımı vardı.

Geri
Yukarı