Valorant sunucu tavsiyesi

• Konuyu başlatan OYun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 6B
Geçen İstanbul'da maç gireyim dedim adamların 5 IDE Odin çekmiş kazanınca ez falan yazıyorlar sonra biz Türk oyuncuları olarak oyunlarda türkleri neden sevmiyorlar neden Türk yok faln diyoruz böyle bir kitle var maalesef oyunlarda.

Arkadaşlar Valorant'ta hangi sunucuyu tercih edersiniz ve neden?
Tr serverinde oynamayın da neresi olursa olsun.
İngilizce ile Almanca karıştırmış olabilirim benziyorlar biraz.
Hocam ben almanlarla iyi anlaşıyorum heute möchte ich nichts tun falan diyorum (bugün hiçbir şey yapmak istemiyorum) falan diyorum onlarda das leben ist schön falan diyorlar (hayat güzeldir) gibi şeyler diyorlar cidden mutlu oluyorum.

TR sunucusunda çok fazla yaşı küçük arkadaş ve çok konuşan tipler mevcut birkaç el Frankfurt-1 sunucusunda oynadım. Orada da türkler çoğaldı yani toksik insanlar her yerde ancak yabancılar berbat...

İngilizce ile Almanca karıştırmış olabilirim benziyorlar biraz.
Tr serverinde oynamayın da neresi olursa olsun.

Hocam ben almanlarla iyi anlaşıyorum heute möchte ich nichts tun falan diyorum (bugün hiçbir şey yapmak istemiyorum) falan diyorum onlarda das leben ist schön falan diyorlar (hayat güzeldir) gibi şeyler diyorlar cidden mutlu oluyorum.
Hepsi öyle mi bilmiyorum ama takımıma gelen almanlar genelde toxic olmuyor, hatta adam kendisi skinli vandal atmak istediğini söylemişti bana el başında(rastgele biri).

Son 2 gündür oynuyorum oyunu TR serverinde her zaman ki gibi yaşı küçük kardeşlerim ana bacı sövmekte :) TR serverinde acemiliğimi attıktan sonra eu geçeceğim.
knks serverlar arasından en zoru ztn istnabul sen eu da oyna sonra istanbula gel evt veletler çok var ama yüksek elolarda istanbul en zorlayıcısı sence neden e spor da biz iyiyiz ?

Son 2 gündür oynuyorum oyunu TR serverinde her zaman ki gibi yaşı küçük kardeşlerim ana bacı sövmekte :) TR serverinde acemiliğimi attıktan sonra eu geçeceğim.
knks serverlar arasından en zoru ztn istnabul sen eu da oyna sonra istanbula gel evt veletler çok var ama yüksek elolarda istanbul en zorlayıcısı sence neden e spor da biz iyiyiz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı